Emma Drobná a Filip Šebo
Instagram/emmadrobna

Zamilovaná dvojica sa musela rozlúčiť. Speváčka Emma Drobná a športovec Filip Šebo, tvoria pár od toku 2019 a zdá sa, že táto dvojica sa naozaj našla. Spoločne si užívajú každú voľnú chvíľu, športujú, zabávajú sa a veľmi radi cestujú. Najviac času trávia v ich prechodnej domovine, na Ibize, ktorú si absolútne zamilovali. V rozhovore pre Markízu Emma prezradila, ako však zvládajú odlúčenie.

Kým 38-ročný bývalý futbalista ostal na Ibize, Emma pricestovala kvôli pracovným povinnostiam na Slovensko. Medzi nimi si našla 28-ročná speváčka čas aj na priamy prenos súťaže Let’s Dance. Pred niekoľkými rokmi v tejto šou aj ona sama totiž tancovala.

Za Filipa ako partnera na spoločenskú udalosť, si tak musela nájsť náhradu v podobe priateľky a speváčky Laury.

Dobre to zvládame tým, že sme stále v kontakte. Nie je to tak dlho, je to len týždeň, ja poletím za ním a budeme spolu,“ vyjadrila sa k tomu, ako zvládajú podobné odlúčenia, keďže sú spolu takmer nonstop. Na pendlovanie medzi krajinami si už obaja zvykli. „Prioritne mám ja prácu a tam chodím, keď mám viac voľna,“ priznala.

Emma Drobná prezradila, že po dvoch rokoch sa aktívne vracia aj k hudbe, ktorú nechala v poslednej dobe v úzadí. Prioritou na tento rok je pre ňu nový album.

Emma a Filip svoju lásku neskrývajú

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News