Michal Šeps zo SuperStar
Facebook/SuperStar - Michal Šeps/Michal ŠEPS

Pamätáš si ešte na výrazného Michala Šepsa zo speváckej šou SuperStar? Súťažil tam ako 17-ročný a vyzeral úplne inak, ako dnes. V súčasnosti má 29 rokov a na jeho neuveriteľnú premenu sa môžeš pozrieť aj na Instagrame. Nespoznala by si ho

Spevácku súťaž SuperStar môžeme na našich televíznych obrazovkách sledovať takmer každoročne. A hoci niektoré tváre ani nemuseli vyhrať, pamätáme si ich dodnes. Možno dokonca aj viac, ako víťazov.

Príkladom je napríklad Lacko. Ten tam zahviezdil s jeho vlastnou piesňou Pošta, ktorá sa stala virálnou. Ako však tento sympatický a dobrosrdečný spevák vyzerá dnes a čo sa v jeho živote stihlo zmeniť od roku 2018, kedy sa zúčastnil šou SuperStar a neskôr aj Česko Slovensko má talent? Zistíš to po kliknutí SEM.

Ako sa zmenil Michal Šeps zo SuperStar?

Neuveriteľne sa však zmenil aj výrazný český reggae spevák Michal Šeps. Pamätať si ho môžeš ešte z druhého pokračovania šou Česko Slovenská SuperStar, ktorá sa vysielala v roku 2011. Súťažil tam ako 17-ročný a skončil na treťom mieste. Dokonca vtedy mal aj románik so súperkou Alžbetou Kolečkářovou. Ona si pred rokom, žiaľ, prešla tragickou stratou partnera.

Michal Šeps dnes ale má 29 rokov a hudbe sa venuje doteraz. Okrem toho by si ho asi v súčasnosti nespoznala, keby si ho stretla niekde na ulici. Narástla mu hustá brada a fúzy, má dlhé vlasy a pár kíl navyše. Michalove aktuálne fotky nájdeš na jeho Instagrame. Ten sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michal ŠEPS (@michal.seps)

Tak čo, verila by si, že takto dnes vyzerá Michal Šeps, ktorý sa dostal do povedomia verejnosti v šou SuperStar?

Zdroj: Instagram/michal.seps

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News