Speváčka, influencerka a aktuálne aj po druhýkrát porotkyňa šou Česko Slovenská SuperStar, Monika Bagárová, prekvapila fanúšikov obrovskou novinkou. Na sociálnej sieti Instagram oznámila, že sa púšťa aj do vlastného podnikania. A nie hocijakého. 

27-ročná kráska, pre ktorú je na prvom mieste dcérka Ruminka, ktorú má s partnerom, MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, si vďaka vlastnej značke plní svoj dlhoročný sen.

Tolik let jsem o tom tajně snila, najednou se sen stal realitou. Měsíce jsem pro Vás s mým teamem připravovala něco, na čem mi neskutečně záleží a je to pro mě zároveň úplně nová zkušenost,“ začala v úvode svojho najnovšieho príspevku, ktorým odhalila, na čom stihla pracovať pomimo rodičovských a iných povinností.

Cítím obrovskou zodpovědnost, hlavně vůči Vám ženám, pro které jsem se rozhodla vytvořit vlastní pečující přírodní a organickou kosmetiku RUMYIA. Ano, nese jméno mojí největší lásky, která je obrovskou motivací a inspirací,“ dodala a odhalila tak, že pôjde o novú kozmetickú značku, ktorej názov je zároveň aj menom dcérky.

Pre Moniku to nie je jej prvé zapojenie do biznisu, vlna kritiky sa na ňu valila po tom, čo jej tváričku spojila s propagovaním značky detskej výživy na svojom profile. Tentokrát však ide o ich vlastný výtvor, za ktorým stojí rozhodne myšlienka priniesť ženám niečo kvalitné.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.