Lacko zo SuperStar
Instagram/angyalladislav_official/lacko_angyal

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Určite vieš, kto je Lacko zo SuperStar. Prišiel na prvý kasting s tým, že pred porotou zaspieval chytľavú pieseň „Pošta“, ktorú zložil úplne sám. Neskôr sa objavil aj v šou Česko Slovensko má talent. Ako však Lacko Angyal vyzerá dnes?

V najnovšom videu na YouTube a na jeho Instagrame môžeš vidieť, ako veľmi sa Lacko zmenil a aký je z neho teraz obrovský fešák. Venuje sa športu, cestuje po svete a učí sa po anglicky. Lepšie to ani nemohlo dopadnúť, čo myslíš?

Lacko zo SuperStar nemal v živote veľké šťastie

Lacko zo SuperStar sa objavil aj v Česko Slovensko má talent, no tam veľmi neuspel. Fanúšikom sa zapísal do povedomia až v speváckej súťaži, a to svojím netradičným spevom, ale i zvláštnym držaním gitary, na ktorú sa naučil hrať úplne sám.

Talentovaný mladík, žiaľ, v živote nemal na ružiach ustlané. Aj divákom ukázal, v akých v skromných podmienkach býva – iba s maminou v jednej izbe.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ladislav Angyal (@angyalladislav_official)

V najnovšom videu pre kanál vidaduTV na YouTube si Lacko zaspomínal aj na záhradnú chatku, ktorá mala asi len 13 metrov štvorcových. S rodičmi tam ani nemali vodu a elektrinu pripojenú iba načierno. Okrem toho musel chodiť každé ráno do školy pešo 7 kilometrov.

Ako je na tom teraz?

Ešte počas Superstar Lacko dostal ponuku od Leoša Mareša, aby vystúpil v pražskej O2 aréne, a on ju prijal. Sám priznal, že sa tam cítil ako veľká celosvetová hviezda. Dokonca ho prekvapila tá hŕba fanúšikov.

Lacko zo SuperStar chcel ísť po maturite na vysokú školu, kde sa napokon dostal aj napriek svojim zlým známkam. Jeho mamina aktuálne žije v jeho byte a on býva v prenajatom.

Lacko popri staraní sa o mamu teraz praxuje na škole a zároveň si buduje kariéru rozhodcu. K futbalu má totiž blízko. Začal ho hrať už v 13-tich rokoch, i keď mu to veľmi nešlo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ladislav Angyal (@angyalladislav_official)

Zrejme aj to bolo dôvodom, prečo sa rozhodol pre kariéru rozhodcu. Okrem toho už nemal ani podmienky rozvíjať sa vo futbale.

Rozhodcovstvo má rád vďaka tomu, že cestuje po svete, a aktuálne ho baví viac ako hudba. Berie to ako svoju prácu, v ktorej naozaj môže uspieť a robiť kariéru. Dokonca sa začal učiť angličtinu.

A za tie roky sa neuveriteľne zmenil. Hoci by si Lacka možno niekde na ulici spoznala, teraz je mužnejší, vyspelejší a musíš uznať, že aj krajší. Vyrástol z neho poriadny fešák, čo povieš? A ešte k tomu i úspešný. Dokázal sa vyhrabať z úplného dna až na vrchol, za čo mu patrí obrovský obdiv.

Zdroj: YouTube/vidaduTV, Instagram/angyalladislav_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News