instagram/schindlerovamartina

Známa slovenská speváčka Martina Schindlerová sa opäť hlási o slovo. Na americký Deň nezávislosti vydala letný tanečný singel s názvom TANEC, ktorý vychádza spoločne s videoklipom. 

33-ročná speváčka, ktorá sa do povedomia verejnosti zapísala vďaka speváckej súťaži Superstar, sa aj tentoraz zverila do producentských rúk Šrámeka, ktorý skomponoval aj jej posledný singel DOKEDY, ktorý vyšiel na sklonku roka 2020. Tentoraz sa rozhodla pre rýchlu pesničku, ktorých sa v jej kariére veľa neobjavilo. Skladba má moderný zvuk s prvkami v dnešnej dobe populárnej disco éry 80. rokov.

„Tanec je iný ako všetky moje doterajšie piesne a z mojej strany to bola láska na prvé počutie.  Singel mi sadol od hudby, cez text až po klip, a pre mňa osobne je určite jeden z najlepších songov, aké som kedy vydala,“ povedala o spolupráci so skladateľom hitu Run, Run, Run od Celeste Buckingham. 

Samotný text piesne zložil raper s umeleckým menom Akalaky, s ktorým si speváčka spoluprácu pochvaľuje. “Nečakala by som, že práve raper zloží takýto pomerne feministický text, ale absolútne sa trafil do rytmickej Maxovej hudby, a aj do mojej nátury . Je to pre mňa výborná skladba, ktorá navyše získala úžasný letný vizuál, za ktorý vďačím Majovi Martausovi z IMAGINE Vision,” dodáva Martina.

Klip sa nesie v letnej, pohodovej atmosfére a speváčka si v ňom užíva párty s tanečníkmi od Miňa Kereša. Nakrúcania sa zúčastnili aj známi umelci zo zoskupení Ladylicious a The Pastels.

„Som vďačná, že presne títo profíci sa stretli na produkcii môjho klipu. Je to môj naj darček na 33. narodeniny, ktoré som oslávila týždeň po natáčaní. Celé to bolo pre mňa nezabudnuteľné, osobitne posledná bazénová scéna, ktorú sme točili ráno o pol tretej, kedy bolo po obrovskej búrke vonku asi 17 stupňov. Pre výsledok som však bola ochotná takto otužovať,” popisuje situáciu počas nakrúcania videoklipu so smiechom. 

Čo povieš na jej novinku ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News