Instagram/superstarcs/pavolhabera

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Televízna spevácka súťaž SuperStar patrí medzi stálice vo vysielaní na našich televíznych obrazovkách. Od prvej série už ubehlo neuveriteľných 16 rokov a práve na tých prvých finalistov azda nikto z nás nezabudne. Minulú nedeľu sa takmer všetci znova zišli, aby si naživo zaspievali spoločnú hymnu a zaspomínali na to, aké to bolo v šou kedysi.

Na pódiu sa po 17 rokoch vedľa seba objavili Katka Koščová, ktorá súťaž vyhrala, Martina Schindlerová, Tomáš Bezdeda, Samo Tomeček, Miro Jaroš, Petra Humeňanská a Martin Kelecsényi. Oživiť spomienky si neprišli Zdenka Predná, Robo Mikla, a Peter Kotuľa. Druhý Peter, Konček, zomrel pred niekoľkými rokmi.

Speváci vyzerali, akoby sa za tie roky takmer vôbec nezmenili. Len málokto si pri hymne Kým vieš snívať všimol, že jedna zo speváčok je práve v požehnanom stave.

„Ja som na večeru s Paľom Haberom nešla, pretože s manželom čakáme dieťa. Ja som už štyri roky vydatá, ale spolu sme už 7 rokov. My spolu aj pracujeme. On je inštruktor jogy a ja som sa začala venovať mantrám,“ prezradila Petra Humeňanská dôvod, prečo nie je na spoločnej fotografii, ktorú na svoj Instagram pridal porotca Paľo Habera, ktorý je v tejto súťaži od jej začiatku.

„K tomu som sa dostala tak, že kamarátka mi povedala, že jej kamarát organizuje spievanie mantier, nech to skúsim. Najkrajšie na tom bolo, že to organizoval už teraz môj manžel. Na Slovensku je to stále žáner, ktorý nie je známy. Ale má blahodarné účinky, utešuje myseľ a spája vás so srdcom,“ priblížila to, čomu sa teraz venuje.

Petra sa hudbe venuje celý život

Zdroj: pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News