Instagram/tvmarkizaofficial

Verila by si tomu, že od prvej série speváckej súťaže SuperStar ubehlo už 16 rokov? Aj napriek tomu, že ide o taký dlhý čas, na finalistov si veľmi dobre spomíname a ostanú v našich srdciach už asi navždy. O to viac divákov potešilo, keď sa v nedeľnom živom vysielaní opäť postavili spoločne na pódium, aj keď nie v plnej zostave.

Po takej dlhej dobe si zaspomínali na ich skladbu „Kým vieš snívať“, ktorú sme spievali vždy s nimi a stavíme sa, že si ešte stále pamätáš aj text. Tohto milého stretnutia sa zúčastnili Katka Koščová, Martina Schindlerová, Tomáš Bezdeda, Samo Tomeček, Miro Jaroš, Petra Humeňanská a Martin Kelecsényi.

Žiaľ, nedostavili a Zdenka Predná, Robo Mikla, Peter Kotuľa a Peter Konček, ktorý už nie je medzi nami. Počas vystúpenia si na neho jeho kamaráti zaspomínali a určite to viacerým vohnalo až slzy do očí.

Aj keď finalisti prvej série neboli kompletní, to nemení nič na tom, že z ich piesne budeš mať zimomriavky a opäť sa vrátiš do detstva, keď si každý týždeň sledovala telku a s plačom sa lúčila s vypadnutým spevákom či speváčkou.

Mierne dojatie dokonca môžeš vidieť aj na tvári Paľa Haberu, ktorý sedel v porote aj vtedy.

Páčila sa ti táto stretávka spojená s dávkou nostalgie?

Prenes sa do minulosti a zaspomínaj si na obľúbený song „Kým vieš snívať“

Katka Koščová

Martina Schindlerová

Tomáš Bezdeda

Samo Tomeček

Miro Jaroš

Petra Humeňanská

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News