SuperStar

Známa česká porotkyňa zo speváckej šou SuperStar poriadne prekvapila. Po januárových špekuláciách kvôli uplakanému záberu na Instagrame teraz pre portál Super.cz potvrdila krízu vo vzťahu. Rozchod a slová o problémoch v partnerstve potvrdil aj jej manžel, ktorý sa k tomu vyjadril pre idnes.cz.

Porotcami v speváckej šou SuperStar v posledných odvysielaných ročníkoch boli Pavol Habera, Leoš Mareš, Marián Českovský, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová. Kým Monika Bagárová už nejakú dobu žiari po boku priateľa Lea, jej kolegyňa si prechádza rozchodom.

Patricie Pagáčová, bola pre fanúšikov pred rokom 2019 známa svojím rodným priezviskom Solaříková. Známa herečka si zahrala napríklad v seriáloch Ranč u zelené sědmy alebo Ulice. Pred piatimi rokmi sa ale vydala za dramaturga Tibora Pagáča.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Hviezda zo SuperStar sa rozišla s manželom

Patricie Pagáčová manželovi pred 3 rokmi porodila dcérku. Ako sa však teraz ukázalo, rodičia si už nejaký čas prechádzajú krízou vo vzťahu. Prvé špekulácie o problémoch prišli už v januári tohto roku, kedy herečka zdieľala na svojom Instagrame uplakanú fotku so srdcervúcim popisom. Teraz však všetko potvrdila pre portál Super.cz.

„Áno, môžem potvrdiť, že sme od seba. Veľmi ma to mrzí. Takéto veci sa v živote ale, bohužiaľ, stávajú. Teraz je naša priorita naša dcéra a byť dobrými rodičmi,“ priznala.

K problémom sa pre idnes.cz stihol vyjadriť aj manžel známej krásky. „Máme za sebou krásnych šesť rokov vzťahu, z ktorého vzišla naša dcéra Bibi. Bohužiaľ nám to nevyšlo. Ideme od seba bez nenávisti, ale v priateľskom duchu a spoločnej láske k našej dcére,“ povedal.

Ako sa však podarilo zistiť českému portálu Super.cz, žiadosť o rozvod ešte podaná údajne nie je. Manželia však už majú žiť v rozdielnych domácnostiach a Tibor si vraj našiel nové bývanie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Zdroj: Super.cz, idnes.cz, Instagram/patricie.pagacova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News