Monika Bagárová s Rumiou a Leom

Známa česká speváčka a porotkyňa zo SuperStar, Monika Bagárová, pre Super.cz prehovorila o svojom vzťahu s partnerom Leom. Chystajú sa k sebe nasťahovať, no to nie je všetko. Bude mať Rumia čoskoro aj súrodenca? 

Monika Bagárová a Leo sa chystajú posunúť svoj vzťah

Už je to viac ako rok, čo speváčka Monika Bagárová žiari po boku nového partnera, podnikateľa Lea. Priznala však vzťah na diaľku, keďže ona býva pri Brne a on je z Karlových Varov, kde aj pracuje. V najbližšej dobe ale plánujú sťahovanie.

„Stále to riešime. Chceme, aby to bolo dobré rozhodnutie, aby sme mali nadhľad, ktorý máme v našom vzťahu od samého začiatku. Nedokážem povedať, ako to dopadne. Ale náš spoločný čas je pre nás veľmi cenný, dokážeme si ho užiť. Vidíme sa dvakrát týždenne, čo mi príde s tým pracovným vyťažením skvelé,“ priznala Monika Bagárová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

„Ruminka je už väčšia, je možnosť trochu viac fungovať. Bola som väčšinu času s ňou a teraz ju učím, že aj ja musím z času na čas odbehnúť. Navyše cítim zázemie vo svojich rodičoch. Nádherne sa o ňu starajú a moje srdce je pokojné, že je s niekým, kto na ňu bude dávať pozor. O škôlke zatiaľ nerozmýšľam, myslím, že každá mama vycíti, kedy je ten správny čas,“ dodala.

Svadba a ďalšie deti?

29-ročná kráska sa netají tým, že túži aj po svadbe, ktorú nikdy nemala. Zásnubný prsteň však ešte od Lea nedostala. „To by sa mi nepodarilo dlho tajiť a až to raz príde, rozhodne to tajiť nebudem. Ale ako hovorím, zásadné je sa k sebe nasťahovať, začať spoločný život, rozmyslieť si, kde to vôbec bude,“ priznala speváčka, ktorá túži aj po ďalších deťoch.

„Ideme po malých krôčikoch hlavne preto, že už mám Ruminku a chcem urobiť dobré a správne rozhodnutie. Na to myslíme obaja, aby sme mohli fungovať vo svojej práci a aj Ruminke tam bolo dobre. A až sa toto stane, radi by sme sa posunuli aj k tomu, aby sme si založili našu rodinu a zaobstarali Ruminke súrodenca . Zatiaľ je čas,“ dodala Monika pre Super.cz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Zdroj: Super.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News