Monika Bagárová

Veľké sťahovanie sa už blíži! Speváčka Monika Bagárová začne aj so svojou najbližšou rodinkou novú životnú etapu. V poslednom roku zažila mnoho veľkých zmien a nový dom bude jej bezpečným prístavom. Na Instagrame sa pochvália tým, čo si prichystala pre svoju milovanú dcérku.

28-ročná česká speváčka sa netajila tým, že kúpila pozemok na stavbu nového domu neďaleko Brna. Po tom, čo sa rozišla s bývalým partnerom a otcom ich dieťatka, zrejme chcela začať odznova na mieste, kde jej všetko nebude pripomínať minulosť. Aj keď profesionálnemu MMA zápasníkovi, Makhmudovi Muradovi dala druhú šancu, ich vzťah to už nezachránilo.

Monika s dcérkou na dovolenke
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Monika Bagárová sa pochválila novým domom

„Vždy som si priala mať svoj dom. Plním si svoj sen. Najlepšia investícia je vždy do svojho. Je čas myslieť na budúcnosť a budovať,“ prezradila Monika začiatkom tohto roka, keď vyšlo najavo, že dom nebude pre ňu s Machom. Do nového by sa mala presťahovať s dcérkou Rumiou. Bude tak blízko svojim rodičom, ktorí jej s malou veľmi pomáhajú.

S fanúšikmi sa na svojej sociálnej sieti delí aj s detailmi pri stavbe a zariaďovaní domu. Ukázala nielen konečné vizualizácie, ale aj to, ako sa už momentálne dostáva do finálnej fázy zariaďovania. Takmer hotová je izbička pre Rumiu, ktorá je naozajstným kráľovstvom pre dievčatko v jej veku. Zábery z nej si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Rumia oslávila 2 roky
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Čo povieš na takúto izbičku pre dievčatko?

Monika si s tímom dizajnérov dala záležať na tom, aby mala Ruminka krásne prostredie v novom dome.

Zdroj: Instagram/bagarovamonika

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News