Najkrajší Slovák za rok 2023
Instagram/simonkolen/tom_askob/letsdance.markiza

Poznáme meno, dokonalé telo a tvár Slováka roku 2023. Prezradil ho oficiálny instagramový profil Mister Slovak republic a na tom svojom sa s tým pochválil aj tohtoročný víťaz. Pamätať si ho môžeš zo športovej sféry, ale aj z telky. Toto je najkrajší Slovák tohto roku.

Najkrajším mužom na Slovensku za rok 2023 je bývalý profesionálny hokejista zo Žiliny. Pamätať si ho však môžeš aj z televíznych obrazoviek. Pred rokom súťažil v populárnej drsnej šou Survivor. Z hry ho vyradila práve exfarmárka Xénia Gregušová, ktorá sa dostala takmer do finále. Obaja však boli považovaní za najsilnejších hráčov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Benko (@tom_askob)

Najkrajší Slovák za rok 2023

Reč je o Tomášovi Benkovi, ktorý má veľké fanúšikovské zastúpenie aj na Instagrame. Sleduje ho tam viac ako 41-tisíc ľudí. Pravidelne sa tam s nimi delí o zážitky z turistiky, ukazuje tam svoje vyšportované telo počas cvičenia a teraz zúročil aj svoju krásu.

Pred pár dňami sa zúčastnil mužskej verzie súťaže krásy a stal sa najkrajším Slovákom. Šerpu mu odovzdal známy manažér súťaží krásy Jozef Oklamčák. Ten je každoročnou zárukou dobrého výberu missiek a mistrov na Slovensku.

„Novým SK Mister Slovak Republic 2023 sa stal bývalý profesionálny hokejista Tomáš Benko zo Žiliny. V piatok o 19:05 sme mali tú česť vymenovať nového Mistra Slovenskej republiky, ktorý nás bude reprezentovať v júli, spoločne aj s Miss Supranational Slovensko na svetovej súťaži v Poľsku,“ píše sa na Instagrame Mister Slovak Republic.

Podľa sociálnych sietí sa jeho modelingová kariéra iba začína. Vyzerá to totiž tak, že veľké skúsenosti nemá ani s  fotením. Slovensko však bude následne reprezentovať na medzinárodnej súťaži Supernational v Poľsku. Uskutoční sa 14. júla.

Zdroj: Instagram/misterslovakrepublic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News