instagram/ver_fab/tvmarkizaofficial

Veronika Fabianová je aktuálne jednou z neviest, ktoré si našli ženícha v šou Svadba na prvý pohľad. Nie je tajomstvom, že ženy sa pred tým, než predstúpili pred oltár, snažili vyzerať čo najlepšie, aby zaujali svojho nastávajúceho. Jej „kolegyňa“, si napríklad najala osobného trénera, z ktorého sa nakoniec stal jej manžel.

Veronika sa netají tým, že si dala upraviť pery. No aktuálne sa znova vydala na kliniku, kde sa dala opäť trocha vylepšiť. Osobná trénerka si v poslednej epizóde show narobila u manžela problémy, po tom, čo prišla domov opitá. Že by im to nakoniec nevyšlo a ona si hľadá nového partnera?

Tu sa pravda zrejme neskrýva. Aj keď je Veronika pekná žena, ako každá, aj ona má na sebe určité veci, ktoré by chcela zmeniť. „Myslím si, že ak nie sme úplne stotožnené a spokojné s niečím na svojom tele alebo tvári, tak drobné vylepšenia do určitej miery, sú úplne v poriadku,“ vyjadrila sa v jej najnovšom poste na Instagrame.

Ja som odjakživa trpela nedostatkom sebavedomia a jednou z vecí, ktorá ma trápila, boli moje kruhy pod očami, ktoré sa časom prehĺbili, čo bolo pravdepodobne spôsobené aj dehydratáciou pokožky počas športu, ktorý je súčasťou môjho života od útleho detstva. No a v mojom prípade bolo jedno, či som bola vyspatá do ružová, alebo nie, vždy som vyzerala byť unavená,“ priznala dôvod, pre ktorý sa rozhodla aplikovať pod oči kyselinu hyalurónovú.

Čo povieš, vidíš ten rozdiel?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News