instagram.com/evelynjefresh

Jedna z najpopulárnejších komičiek na Slovensku pred nedávnom uverejnila prvý podcast, v ktorom rozoberá šesť fáz rozchodu. 

Eva „Evelyn“ Kramerová sa dostala do povedomia najmä vďaka svojmu špecifickému humoru, ktorý si zamilovalo celé Slovensko. Na sociálne siete najprv uverejňovala krátke videá alebo obrázky s vtipným komentárom. Minulý mesiac sa rozhodla, že svoju tvorbu posunie o level vyššie a začne robiť podcasty.

Prvý podcast zameraný na tému rozchod uverejnila 20.júna na Spotify. Jej komentár k nahrávke sľubuje zaručenú dávku humoru, ktorá je odrazom horko-trpkých vzťahov medzi mužom a ženou: „Otvorene o tom, že rozchody sú nahovno. Prečo chlapov nepriťahujú zúfalky a kam sa podela naša sebaúcta, keď ju potrebujeme najviac? Rozanalyzujeme mužský radar aj ženské ego. Poľutujeme milenky proti svojej vôli a tiež BFFky, na ktoré hádžeme naše balvany, keď máme porozchodovú depresiu.“

V závere komentára Evelyn vyzýva svojich poslucháčov, aby sa podelili o vlastné skúsenosti na tému „Kríza vo vzťahu“ a neváhali ju kontaktovať. Pretože verí, že trpieť kolektívne je príjemnejšie 🙂 .

Len 29-ročná Eva Kramerová, známa pod pseudonymom Evelyn, je príležitostná herečka, stand up komička a vlogerka, ktorá si získala svoju popularitami viacerými virálnymi videami. Rodáčka z Dolného Kubína účinkovala napríklad v mediálnej reklamnej kampani pre produkt Strongbow od spoločnosti Heineken Slovensko. Zahrala si aj v slovenskom komediálnom seriály Svet podľa Evelyn. Naposledy si ju mohla vidieť vo filme Cuky Luky alebo Tlmočník.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating