Nové bývanie si vyžadovalo veľké zmeny! Moderátorka, komička, a influencerka v jednom, Eva Kramerová, sa na Instagrame pochválila vydarenou rekonštrukciou. Evelyn, ako znie jej známa prezývka, si len nedávno kúpila v Bratislave svoju druhú nehnuteľnosť. Nadštandardný byt, pre ktorý sa rozhodla, však mal v kúpeľni niečo, čo už bolo cez jej hranice. A tak vyťahovala peňaženku.

32-ročná zabávačka vymenila adresu za niečo, čo je bližšie k historickému centru Bratislavy. Byt si mala kúpiť v decembri minulého roka, no až teraz sa pochválila videami, na ktorých zachytáva rekonštrukciu celej kúpeľne s toaletou. Sympatická blondínka vzala veci do vlastných rúk, pretože ju isté veci poriadne nahnevali. A to najmä cena prerábky.

Ľudia pracujúci v tejto oblasti jej totiž navrhovali, že jej byt prerobia za približne 80-tisíc eur, ktoré Evelyn rozhodne nemienila minúť. Istotne ju už len samotná kúpa bytu stála nemálo peňazí.

80-tisíc nemôže stáť prerábka bytu a mňa to tak nahnevalo, že som si povedala a dosť. Idem do toho sama a už som to aj oľutovala, ale už som na dobrej ceste. Čo sa týka kúpelky, zatiaľ,“ prezradila vo videu na Instagrame.

To, ako ju zvládla premeniť, aj ukázala. Rozhodne jej to vyšlo!

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.