Keď sa chce, všetko sa dá? Možno to bude znieť ako klišé, ale v niektorých prípadoch je to skutočne tak. Nestačia výhovorky, musíš konečne so sebou niečo robiť. Tak ako urobila Evelyn a dnes je z nej úplne iná žena.

Trápia ťa nadbytočné kilá, no stále sa nedokážeš prinútiť k tomu, aby si so sebou niečo urobila? Eva Kramerová, známa skôr pod prezývkou Evelyn, by ti teda mala byť skvelou inšpiráciou a zároveň aj motiváciou, že so všetkým sa dá niečo urobiť, aj keď si myslíš, že to nepôjde.

Evelyn dlhé roky bojovala s nadbytočnými kilami, vyskúšala asi všetky možné diéty, ktoré existujú, no bez úspechu. Aj napriek tomu sa ale stala úspešnou a fanúšikovia ju mali radi takú, aká bola. Dnes je ale všetko inak, Evka na sebe poriadne zamakala, no oplatilo sa, pretože nikdy nevyzerala lepšie.

Na Instagrame sa dokonca pochválila fotkou z minulosti, ktorá sa so súčasnosťou snáď nedá ani porovnať. Takže odteraz už žiadne výhovorky, zdvihni zadok z postele, odlož veterník a začni niečo so sebou robiť. Ako vidíš, oplatí sa to! 🙂

zdroj: facebook.com/Televízia Markíza

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.