Evelyn

Pri pohľade na ňu by len málokto povedal, že doteraz tajila také tajomstvo. Slovenská moderátorka a herečka, Eva Kramerová, známa ako Evelyn, sa na svojom Instagrame fanúšikom priznala, že bojovala s chorobou. Za jej úsmevom sa dlhé mesiace skrývalo niečo, o čom sa nehovorí ľahko.

32-ročná Evelyn pred divákmi vystupuje vždy ako veselá a pozitívne naladená žena, ktorá je pre mnohé iné inšpiráciou. Komička, ktorú na sociálnej sieti sleduje viac ako 233-tisíc followerov, však za dverami bytu skrýva rovnaké problémy ako aj iní ľudia. Nie každý však o svojich chorobách hovorí nahlas a verejne.

Eva Kramerová alias Evelyn
zdroj: Instagram/evelynjefresh

Evelyn chce život naozaj žiť

„Život sa má aj nejako žiť, nielen overthinkovať a pracovať, a to som dlhú dobu robila bez toho, aby ma to nejak duševne napĺňalo. Bojovala som mesiace s depresiami a každý, kto to zažil, vie, že sa to zdá byť vždy ako prehraný boj… ale nie je, ide to pomaličky, veľakrát spravíte jeden krok dopredu a tri kroky vzad, ale predsa sa hýbete a aj to je dobré,“ priznala sa pod svojím najnovším príspevkom. Mnohých tak zrejme šokovala, keďže sú u nej zvyknutí na poriadnu dávku úsmevu a energie.

Je to strašidelné v tom, že necítite žiadnu radosť, vlastne, cítite len beznádej a pre nás emotívnych, je necítiť žiadnu emóciu ako hotové peklo,“ povedala na rovinu. Zároveň priznala, že jej najviac pomáhala rodina a priatelia, ktorí jej opakovali, že raz bude dobre. „Aj keď som tomu neverila, po mesiacoch prichádzajú dni, keď naozaj dobre je,“ dodala.  Teraz si dni plné smiechu váži ešte viac a snaží sa pripomínať si, aký vie byť život krásny. Ľuďom, ktorí prežívajú podobné ťažkosti odkazuje: „Trpezlivosť prináša nielen ruže, ale aj pokoj na duši.“

Eva Kramerová alias Evelyn
zdroj: Instagram/evelynjefresh

Zdroj: Instagram/evelynjefresh

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News