Evelyn

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Komička a moderátorka Eva „Evelyn“ Kramerová končí v Markíze a mieri do konkurenčnej televízie. Neuveríš, akú ponuku dostala od JOJ-ky, o čom informovali už aj na Instagrame.

Evelyn sa vracia na obrazovky

Komička v roku 2015 v TV JOJ natočila seriál Svet podľa Evelyn, ktorý mal iba 10 častí. Hoci sa hovorilo aj o druhej sérii, nestalo sa tak a v roku 2017 blondínka odišla do Markízy. Moderovala tam 4 série úspešnej reality šou Farma, kde nahradila Kvetku Horváthovú.

Evelyn na Farme
zdroj: Instagram/farma.markiza

Po tom, čo sa moderátorskou tvárou Farmy 14 stal Marek Fašiang a umelá inteligencia Alica, nakrátko moderovala novú šou Lego Masters. Tá si ale nezískala popularitu a veľmi rýchlo z televíznych obrazoviek zmizla.

Evelyn sa objavila aj ako súťažiaca v šou Tvoja tvár znie povedome a prekvapila nás v tanečnej súťaži Let´s Dance. Teraz sa vracia do konkurenčnej televízie. Dostala totiž lukratívnu ponuku od TV JOJ.

Neuveríš, aký job dostala

Ako si už možno stihla postrehnúť, odovzdávanie cien influencerov s názvom Social Awards Slovakia (SOWA) bude vysielať JOJ-ka. 4. ročník tohto galavečera bude moderovať práve Evelyn po boku Sajfu.

Evelyn a Sajfa
zdroj: Instagram/evelynjefresh, Instagram/sajfa

„Ahojte, už mi chýba len milión krokov do momentu, aby som sa zmestila do svojich šiat, pretože idem moderovať SOWU 2023 aj so Sajfom. Teším sa na vás 3. júna na JOJ-ke,“ priznala Evelyn v príbehu na Instagrame.

Táto moderátorská dvojica tak preberie štafetu od Viktora Vinczeho a Zuzany Kubovčíkovej Šebovej, ktorí Social Awards moderovali minulý rok.

SOWA
zdroj: Instagram/socialawardslovakia

Zdroj: Instagram/tvjoj

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News