instagram.com/queen.plackova/luciamokranova

V utorok 29. septembra prebehlo vylosovanie súťaže influencerov. Ľudia si mohli vybrať až z 9 kategórií svojho obľúbenca. Množstvo cien získali známe Slovenky, ktoré sa neváhali vyjadriť na svojich instagramových profiloch. Je medzi nimi aj tvoja obľúbenkyňa?

Zuzana Plačková

O influencerke a podnikateľke Queen Plačkovej je známe, že do všetkého ide vo veľkom. Nebojí sa prezentovať svojím úprimným názorom a vie, čo chce od života. Preto sa svojej práci venuje 24/7 a zdá sa, že sa jej to veľmi vypláca – získala cenu NO LIMITS. Zuzana ešte neopísala fanúšikom svoje pocity z výhry, no uznala, že má toho na srdci veľa.

Lucia Mokráňová

Úspešná fitnesska a v súčasnosti starostlivá mamina získala ocenenie BEST FITNESS & HEALTH. Nezabudla sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí za ňu ochotne hlasovali. Ako sa cítila po odznení svojho mena? „Keď som sa dozvedela, že som vyhrala- došli mi slová. Som dojatá a cítim obrovskú vďaku,“ napísala v poste.

Lucid Style

Je tu snáď niekto, kto by nepoznal šikovné ruky makeup artistky Lucie Sládečkovej? Za svoju originalitu a pracovitosť si zaslúžila titul BEST BEAUTY & LIFESTYLE. Napísala, že je hrdou nositeľkou tohto ocenenia! „Nečakala som, a nikdy mi nebude samozrejmosťou, že mám tak silné publikum, ktoré ma podrží…ten pocit, keď som si uvedomila, čo sa točí a že naozaj je to pravda, si budem pamätať navždy,“ vyjadrila Lucid. Následne dodala, že napriek náročnosti svoju prácu miluje.

View this post on Instagram

Velmi pekne dakujem mojim sledovatelom 🌟 fanusikom mojho zivota a vyvoja mentalneho, ci pracovneho 🍀 som nesmierne hrda nositelka tohto ocenenia @socialawardslovakia v kategorii BEAUTY 🤍 . Dakujem porote za nominaciu a Vam hlasujucim za neskutocne silnu priazen 🤍 . Necakala som, a nikdy mi nebude samozrejmostou, ze mam tak silne publikum, ktore ma podrzi.. ten pocit, ked som si uvedomila, co sa toci a ze naozaj je to pravda, si budem pamatat navzdy. Moja mamina sa tak rozplakala ked sa zavreli dvere.. 🤍🙏🏻 … zdiela so mnou tuto 8 rocnu strastiplnu cestu denne a vie ako silno emotivne vnimam a comu vsetkemu som pocas tohto posobenia zazila a citila. Aj napriek narocnosti, milujem svoju pracu a kazda situacia ma posuva, ci kreuje.. . Dakujem 🤍 tak uprimne, ako len stacim vnimat.. . Krasne sny 🌟 . Vasa LUCID ⚜️🤍⚜️ . #soproud #thankful #mylife #truelife #makeup #makeupartist #hairstylist #lucid #lucidstyle #lucidstyleofficial #socialawards #socialawardsslovakia #followers #mum

A post shared by Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official) on

Kristína Tormová

Slovenskej herečke, mamičke a influencerke sa taktiež ujala jedna cena, a to BEST FAMILY. Priznala, že je to jej prvá výhra v živote! Na sociálne siete však má svojský názor a umiestnenie sa na víťaznej priečke ju spočiatku prekvapilo. Mala na srdci množstvo myšlienok, ktoré vložila do svojho postu, no nezabudla sa ani riadne poďakovať: „Ďakujem z celého srdca za vašich 35tisíc hlasov. Ale viete za čo ďakujem viac? Veľa ľudí mi nerozumie, leziem na nervy, som tlčhuba a mám divný humor. Rada rýpem a som grafomanka. A aha! Ďakujem za komunitu, čo mi tu vznikla. Za vás. Zas a znova. Že ma viete čítať s porozumením. Veľmi si toto všetko uvedomujem a vážim. A debilný humor si ponechávam.“

View this post on Instagram

Toto nie je spolupráca s Toblerone čokoládou! . Tak ja som vyhrala. V kategórii Rodina anketu @socialawardslovakia , lebo ste mi posielali svoje hlasy. Napriek tomu, že som vás nenútila😀Vyhrala som naozajsky. ĎAKUJEM VÁM, milí moji. . Viete, ja celý život vyhrávam druhé miesta. Aj v recitačných súťažiach..v anketách, hlasovaniach, v živote. Nikdy mi to nevadilo. Dokonca si myslím, že druhé miesto je lepšie, lebo je to veľké ocenenie a nie sú z toho žiadne vyplývajúce povinnosti a ďalšie očakávania. 😂 Keď som bola nominovaná na Českého leva, tak som si myslela, že sa pomýlili. Ale nepomýlili. Prosto som vždy druhá. A považujem to z výhru. Čo sa budem. Nie som súťaživý typ, mne vlastne vyhovuje aj keď sa neumiestnim. . Toto je naozaj moje prvé prvé miesto a prišlo v dobe, kedy je fakt divne. Mnoho ľudí myslí, že instagram je realita, počet lajčíkov je viac ako čerstvá mrkef, neviete, čo je zaplatená reklama a čo naozaj fajné, z detí sa vychovávajú influenceri, influenceri vedia viac ako najlepší vedci, sociálne siete sú miestom na ukojenie frustrácie, anonymita je to, čo dáva ľuďom silu, hejt je to, čo ľudí láka a baví.. Sociálne siete sú čudné..a ja tam mám miesto. WHAT? WHY?😂🤦🏼‍♀️ . Ale teda… Od mala som vydávala školské časopisy, písala som denníky, fotila a zakladala albumy..na tom mojom mieste v tom virtuálnom časopise..sa okrem dobrých spoluprác (ďakujem) snažím vytvárať ako tak zmysluplný obsah a srandy. Hovoriť o tom, o čom sa radšej nehovorí, chváliť, hľadať krásy. Pomáham ako vládzem neziskovkám, ozetkám.. Baví ma to. Nekonečne. Je to moja práca. Je to moje hobby. Viem, že občas sa mi niečo podarí a občas nepodarí. No viem, koľké mi píšete, že som vám pomohla a mňa vtedy bolia od úsmevu sánky. Je to haluz, že môj denníko-časopis môže mať význam.. . Ďakujem z celého srdca za vašich 35tisíc hlasov🤓. Ale viete za čo ďakujem viac? Veľa ľudí mi nerozumie, leziem na nervy, som tlčhuba a mám divný humor. Rada rýpem a som grafomanka. A aha! Ďakujem za komunitu, čo mi tu vznikla. Za vás. Zas a znova. Že ma viete čítať s porozumením. Veľmi si toto všetko uvedomujem a vážim. A debilný humor si ponechávam. . S láskou k.

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Kristína Kövešová

Slovenskú investigatívnu reportérku môžeme poznať najmä z televízie, ktorá ukazuje divákom jej náročnú prácu. Kristína Kövešová sa zaoberá témami, ktoré sú ťažké už po prečítaní titulku. Odhodlanie ju však poháňa vpred a za svoje odvážne činy zaslúžene získala cenu BEST PUBLIC RESPONSIBILITY. „Sociálne siete sú pre mňa miestom, ktoré môže ukazovať aj všetky svinstva, ktoré sa u nás deju, informovať ale aj pomáhať. Ďakujem, že ma sledujete, zdieľate príspevky a píšete mi. Vážim si vás. Verím, že spoločne aj takto meníme naše milovane Slovensko k lepšiemu…“ napísala v príspevku.

View this post on Instagram

ĎAKUJEM Vám z celej duse, že ma podporujete a každý jeden vás hlas v ankete @socialawardslovakia v kategórii Best Public Responsibility. Socialne siete sú pre mna miestom, ktoré môže ukazovať aj všetky svinstva, ktoré sa u nás deju, informovať ale aj pomáhať. 🙏Ďakujem, že ma sledujete, zdieľate príspevky a píšete mi. Vážim si vás. ❤️Verím, že spoločne aj takto meníme naše milovane Slovensko k lepšiemu…lubim vás. Úprimne ste ma dojali. Ste moji anjelikovia. ❤️😇 #kristinakovesova #krimiskristinoukovesovou #tvmarkiza #reflex #socialawards #bestresponsibility #cena #dakujem #lunimvas @socialawardslovakia @tvmarkizaofficial @reflex.markiza @profilzlocinu

A post shared by kristinakovesova (@kristinakovesova) on

Adriana Poláková

Moderátorka a cukrárka Adriana Poláková dostala sladkú odmenu. Odteraz sa môže chváliť cenou BEST FOOD. „Ani si nedokážete predstaviť ako neuveriteľne sa teším z tejto ceny. Lebo je od vás, za každý jeden koláč čo sme spolu upiekli, ďakujem. Ste moje zlatička,“ opísala svoje emócie.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News