instagram/sajfa

Prvý mesiac hlasovania je za nami. Anketa osobností sociálnych sietí SOWA Social Awards Slovakia sa posúva do svojho druhého kola.  

Pred mesiacom sa tlačovou besedou spustilo hlasovanie v kole prvom, ktoré trvali celý mesiac. Oddnes môžu hlasovať za svojich favoritov fanúšikovia sociálnych sietí opäť mesiac do 24.4.2021 do 12.00 hod. Po tomto termíne sa hlasovanie uzavrie. 

“Druhý ročník po prvom kole ukazuje, že projekt SOWA má zmysel. Fanúšikovia za svojich favoritov hlasovali počas celého mesiaca a opäť sú to desaťtisíce hlasov, ktoré do ankety prišli. Veľmi ma teší opätovný záujem o SOWU,” povedal organizátor ankety Štefan Šperka.

zdroj: Social Awards Slovakia

Slováci môžu opäť hlasovať na webstránke socialawardslovakia.sk a vyberať si môžu z TOP7 postupujúcich v každej kategórii. Hlasovanie bude prebiehať od 24. marca do 24. apríla. Po skončení hlasovania postupujú do finále prví traja z každej kategórie, pričom sa spočítajú hlasy z oboch kôl. Kategórií je tento rok 12 hlavných, jedna Cena poroty a cena pre TOP osobnosť sociálnych sietí, ktorá vzíde z SMS hlasovania.

To je v tomto ročníku novinkou, ľudia budú môcť svojim obľúbencom poslať SMSku v tvare SOWA medzera a číslo nominovaného, ktoré je uvedené pri každom mene na stránke socialawardslovakia.sk. Cena SMS správy je 1,60 eur a každý týždeň môže jeden z hlasujúcich vyhrať 500 eur a na konci celého hlasovania až 10 000 eur. Zároveň sú všetky SMS hlasy zapojené aj do žrebovania o vecné ceny z online hlasovania.

zdroj: Social Awards Slovakia

Výsledky ankety sa široká verejnosť, ale i zapojení influenceri dozvedia 15. mája počas slávnostného galavečera, ktorý naživo odvysiela Televízia DOMA od 20.30. Režisérom programu bude Richard Raiman. Ako najsilnejšie médium na sociálnych sieťach sa opäť radi pripájame k ankete Social Awards Slovakia. Teší nás, že projekt napreduje, preto sme sa rozhodli, že mu tento rok nájdeme priestor aj v televíznom vysielaní,” povedal Michal Borec, riaditeľ marketingu a PR televízie Markíza.

“Zároveň sme pristúpili zodpovedne aj k priamemu prenosu a vďaka spojeniu so spoločnosťou Unilabs Alpha Medical sme pripravení pretestovať okrem kompletného štábu aj všetkých účinkujúcich, nominovaných a partnerov projektu, ktorí sa galavečera zúčastnia PCR testami 24 hodín pred priamym prenosom,” dodáva organizátor Štefan Šperka. “Oslovil nás podtitul akcie, že s vplyvom prichádza zodpovednosť a preto sme radi, že môžeme pomôcť tomu, aby bol prenos bezpečný a bez rizika. Zodpovedné správanie voči našim blízkym, či kolegom, je totiž aj testovanie,” hovorí marketingová riaditeľka Unilabs Alpha medical Lívia Franková. 

zdroj: Social Awards Slovakia

Generálnymi partnermi ankety sú investičná skupina Proxenta a spoločnosť Platon Life. Proxenta je partnerom ankety už druhý rok. „Sme radi, že môžeme byť súčasťou tohto príbehu a opäť ho podporiť. V Proxente vieme, čo to znamená vyrásť z nuly a budovať postupne úspešnú firmu alebo brand. Verím, že úspech Social Awards Slovakia aj v týchto neľahkých časoch Slovákom ukáže pozitívny príklad. Ak niečomu veríte, tak sa oplatí do vášho sna investovať čas, energiu a aj peniaze. Všetkým zúčastneným držíme palce,“ povedal majiteľ a CEO Proxenty Pavol Kožík.  

Svoje rozhodnutie podporiť projekt Social Awards Slovakia vysvetľuje aj CMO Platon Life Marko Úradník: „Dôvodom, prečo sme sa zapojili do tohto projektu je nápaditosť a cesta ako oceniť talent prezentujúci na sociálnych médiách. Páčila sa nám idea a obrovský zásah Social Awards Slovakia do komunity influencerov a rovnako aj ich sledovateľov. Sme veľmi radi, že môžeme byt súčasťou práve tohto typu projektu pretože rovnako ako Social Awards Slovakia, aj my budujeme a sledujeme nové trendy v modernom svete  a postupne budujeme digitálny svet

zdroj: Social Awards Slovakia

Hlavnými partnermi Underwear by Queen Plačková a zubná klinika Doktor Martin. Partnermi sú Klinika ENVY, Best Wine Distribution a mediálnymi partnermi televízia Markíza a Startitup.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife