Lucid

Obľúbená vizážistka Lucia „Lucid“ Sládečková je spájaná s dosť veľkými zmenami v živote. So svojou rodinou žije pomerne spontánny život a teraz to opäť všetkým potvrdila. Na Instagrame sa podelila s fanúšikmi s obrovskou novinkou v jej živote. Toto od nej čakal určite málokto.

Lucia Sládečková je obľúbená slovenská vizážistka, ktorá sa pýši aj svojou značkou produktov Lucidstyle. Okrem toho ju už možno označiť aj za influencerku. Rodená Martinčanka teraz poriadne prekvapila, kvôli zmene cestovala až do Prahy.

Lucka sa len nedávno vrátila z exotického Thajska, kde sa spolu so svojou maminou a malou princeznou Lydkou na nejaký čas presťahovala. Obe sa tu dokonca začali učiť miestny jazyk. Svoju vilu v exotike sa však Lucid rozhodla celkom prekvapivo ponúknuť na predaj.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official)

Lucid najnovšou zmenou poriadne prekvapila

Už počas včerajšieho dňa Lucid navnadila fanúšikov v stories na Instagrame. „Dnes som si urobila deň pre seba. Zapla som si vraždené psyché a išla som do Prahy. Tešíte sa na výsledok? Ja veľmi,“ napísala.

Prirodzená blondínka sa teraz rozhodla dať zbohom svojim krásnym vlasom. Pre zmenu zavítala do Čiech, kde jej vychýrený kaderník vyčaroval na hlave niečo, čo by čakal fakt málokto.

Z Lucid sa totižto stala ryšavka a ako sám kaderník priznal, vizážistke túto zmenu sľúbil už pred rokom a konečne je to tu. Lucka kvôli nej musela priletieť z Thajska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michal Zapoměl (@michalzapomel)

V komentároch sa takmer ihneď začali kopiť pozitívne komentáre na túto zmenu imidžu. Čo povieš na úplne novú farbu ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News