Reality šou Farma

Zdrvujúca správa! Zomrel známy súťažiaci z prvej série reality šou Farma. Na Facebooku o tom informoval ďalší výrazný účastník a jeho kamarát Miloš Ferleťák alias Miki.

Obľúbenú reality šou Farma Televízia Markíza vysiela od roku 2011. Odvtedy už ubehlo 12 rokov a veľa sa zmenilo. Víťazka prvej série, playmate Andrea Járová na nahé fotky nezanevrela a v súčasnosti fotí pre najznámejší pánsky magazín Playboy.

Zomrel známy súťažiaci z reality šou Farma

Jeden z najvýraznejších súťažiacich tejto série je jednoznačne Miloš „Miki“ Ferleťák. Momentálne je vo svojej kariére veľmi úspešný. Stretáva sa s celebritami a naposledy organizoval jeden zo slovenských festivalov. Práve Miki bol ten, ktorý aj oznámil, že zomrel jeho dobrý kamarát z reality šou Farma 1.

„Po dobrom festivale PARADISE OPEN AIR 2023 pre mňa smutná správa. Navždy nás opustil môj kamarát, bojovník a hlavne človek Martin Kucek alias Kobra,“ napísal pod sériu fotiek na svojom Facebooku Miki.

„Bratku, odpočívaj v pokoji a už farmárčiš tam hore. Mal som ťa fakt rád a nikdy nezabudnem na zážitky s tebou a na hlášku, ktorú si dal na Farma 1, že – Ja som tak dokonalý človek, že keby som urobil krok vpred, ono by to bol vlastne už krok vzad!!! Odpočívaj v pokoji KAMARÁT!“ dodal.

Motorkára Martina Kuceka si môžeš pamätať pod prezývkou Kobra. Stal sa historicky prvým farmárom týždňa v prvej sérii reality šou Farma. Hoci sa na statku nezdržal dlho a vypadol už po 2 týždňoch, jednoznačne patrí medzi najvýraznejších súťažiacich. Bol totiž až priveľmi úprimný a nikdy nemal strach otvorene povedať, čo si o ľuďoch myslí.

Rodine a pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Facebook/Milos Ferletak

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News