Reality šou Farma 1
Facebook/Farma, Instagram/farma_fans

Reality šou Farma je u nás už veľmi populárnou súťažou, ktorú od roku 2011 vysiela TV Markíza. Prvá séria sa začala vysielať 23. júla a odvtedy už ubehlo more času. Presne 11 rokov, počas ktorých sa aj súťažiaci neuveriteľne zmenili. Ako sa vodí víťazke Andrei, Mikimu, Rikimu, Monike či Štefanovi? Exfarmári nám to denno-denne ukazujú na svojich sociálnych sieťach.

Ešte si pamätáš Farmu 1? Vyhrala ju playmate Andrea Járová. Výrazný odtiaľ bol aj Miki či Riki. Ukázala sa aj Monika Hrajnohová, o ktorej vysvitlo, že natáčala športové správy celkom nahá. Piati z exfarmárov sa potom ukázali aj v relácii o varení – Bez servítky. Čo ale robia teraz a ako sa hviezdy z najdrsnejšej šou zmenili? 

reality šou Farma 1
zdroj: Instagram/farma_fans

Andrea Járová

Playmate Andrea Járová bola snáď najvýraznejšou súťažiacou na celom statku. Reality šou Farma 1 sa pýšila krásnou blondínkou, ktorá napokon aj celú súťaž vyhrala. Na začiatku by to o nej nikto nepovedal. A o to srdečnejšie bolo, že s rozprávkovou sumou peňazí sa potom rozdelila s Lenkou Liptákovou, ktorá sa s ňou dostala do finále.

Andrea na nahé fotky nezanevrela a v súčasnosti fotí pre najznámejší pánsky magazín Playboy. Dá sa teda povedať, že sa jej veľmi darí, čím sa chváli na svojom Instagrame.

Andrea Járová
zdroj: Facebook/PARTY 21, Instagram/playmateandrea

Monika Hrajnohová

Aj Monika bola výraznou súťažiacou na Farme. Po preskúmaní jej mena sa dokonca zistilo, že uvádzala športové správy hore bez. Kontroverzná kráska sa ale teraz musela začať správať seriózne, keďže je matkou na plný úväzok a z jej Instagramu láska priam srší. Je šťastná v objatí svojho partnera, s ktorým si vytvorila rodinu.

Monika Hrajnohová
zdroj: Facebook/Monika Hrajnohová, Instagram/monika_hrajnohova

Štefan Tóth

Štefana si z najdrsnejšej reality šou Farma možno nepamätáš. Na statku sa ale aj tak nezdržal dlho. Napriek tomu na internete prerazil a stal sa z neho influencer. Rád cestuje a dokonca ho môžeš sledovať aj na TikToku. Natáča vtipné a zároveň poučné videá a na Instagrame ho už sleduje viac ako 30-tisíc fanúšikov, vrátane Kristíny Kövešovej.

Štefan Tóth
zdroj: Instagram/farma_fans, Instagram/stefanprincetoth

Richard „Riki“ Požgay

Aj Riki patril na statku medzi najvýraznejších členov. A to aj kvôli tomu, že bol doslova neprehliadnuteľný. Tešili sme sa spolu s ním, že niekoľko desiatok kíl na Farme schudol a v súčasnosti pracuje na finančnom oddelení v profesionálnom modelárskom obchode. Vidieť to môžeš na jeho Facebooku.

Richard „Riki“ Požgay
zdroj: Instagram/farma_fans, Facebook/Richard Riki Požgay

Miloš „Miki“ Ferleťak

Miki sa v reality šou Farma preslávil hádam najviac. Bol to najvýraznejší člen posádky, spolu s Andreou Járovou. Hovorilo sa vtedy aj to, že si prešli krátkym románikom. Do nôty si potom ale sadol aj s exfarmárkou z ďalších sérií. Stretával sa s Luckou Mokráňovou.

Miki sa v súčasnosti premáva na drahých autách a cestuje po svete, čo denne ukazuje na svojom Instagrame. Stretáva sa so známymi osobnosťami a užíva si život. Závidieť mu môže každý z nás. A pozri na tie fotky. Ten sa hádam ani vôbec nezmenil.

Miloš „Miki“ Ferleťak
zdroj: Instagram/milos_ferletak

O ostatných súťažiacich sme z prvého najdrsnejšieho statku na internete nenašli nič. Vieme iba to, že Lenka Liptáková po šou schudla 20 kíl a Michal Kováčik si dokaličil svoju peknú tváričku, keď šoféroval opitý.

Na tieto hviezdy z prvej série Farmy si už možno ani nepamätáš. Veríme teda, že sme ťa zahrnuli dávkou nostalgie a pripomenuli sme ti 5 najviac výrazných účinkujúcich. Teraz môžeme sledovať aktuálnu, v poradí už 14. sériu, ktorú moderuje Marek Fašiang a umelá inteligencia Alica.

Zdroje: Instagram/playmateandrea, Instagram/monika_hrajnohova, Instagram/stefanprincetoth, Facebook/Richar Riki Požgay, Instagram/milos_ferletak

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife