Farma 14

Videla si už novú reklamu na reality šou Farma 14? Ak nie, tak neuveríš, keď ti povieme, že už beží v telke. A veru, že toto sme tu ešte nemali. Na oficiálnom Facebooku a Instagrame TV Markíza zverejnila hlavnú tému šou. Jej heslo bude „Alica zasahuje“ a už teraz sa dočkala riadnej dávky kritiky. 

Sme plní očakávaní

Iba nedávno sa internetom rozšírila zaujímavá správa. Reláciu Farma 14 bude moderovať obľúbený herec z Oteckov, Marek Fašiang. Všetci sme plní očakávaní a nevieme sa dočkať, ako sa svojej novej úlohy zhostí.

Marek Fašiang
zdroj: Instagram/farma.markiza

Moderátorskú stoličku prebral po Evelyn, ktorá mu popriala veľa šťastia. Ale o tom všetkom sme ti už písali. Teraz ale prichádzame s ďalšími informáciami. Farma 14 ešte ani nezačala a už na sociálnych sieťach zožala kritiku. A to priamo od divákov, ktorí tvrdia, že túto sériu už pozerať nebudú.

Farma 14 má netradičnú tému

Keď si skalnou fanúšičkou drsnej reality šou, vieš, že každá séria má vlastné heslo. Alebo teda podnázov či tému, v ktorej sa celá relácia nesie.

Farma 13
zdroj: Instagram/farma.markiza

Táto séria bude oblečená do úplne nového šatu. Stálica tam je hádam iba hospodár Martin. Ten je na statku už od začiatku. Noví budú súťažiaci a dokonca aj moderátor.

Farma 14 sa bude niesť v znamení umelej inteligencie. Podľa fanúšikov to vraj bude v štýle americkej „Too hot to handle“. Ak si videla reklamu, určite ťa to šokovalo. Pre každý prípad tu ale priložíme aj video, kde si ju môžeš pozrieť.

A je tu vlna kritiky

Oficiálne sociálne siete TV Markízy, ktorá je oblečená do nového šatu, na svoju časovú os pridali fotku. A tá vyvolala dávku kritiky medzi divákmi známej reality šou.

„Novú Farmu ovládne umelá inteligencia! Farmári totiž budú mať na statku nezvyčajnú spoločníčku – umelú inteligenciu Alicu. Tá sa im bude pravidelne prihovárať, voliť s nimi duelantov a odovzdá im aj odkaz od vypadnutého. Pozorne ich bude sledovať, a keď to vyhodnotí ako potrebné, tak zasiahne. Nepozná však zľutovanie. Za príjemným ženským hlasom sa skrýva silný charakter…“ píše sa pod príspevkom, na ktorom môžeš vidieť nového moderátora Mareka Fašianga, hospodára Martina a spomínanú Alicu.

A práve táto fotka pobúrila divákov obľúbenej drsnej reality šou. Farma 14 sa ešte len natáča a už sa stretla s kopou kritiky na Facebooku a na Instagrame televízie.

Komentáre na Facebooku

Na Facebooku sa fanúšikovia vrhli na kritiku umelej inteligencie – Alice. Podľa nich je to prehnané a Farma 14 už nebude to, čo kedysi bývalo. Veď si tie komentáre prečítaj sama.

Komentáre na Facebooku
zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Komentáre na Instagrame

A na instagramovom profile Televízie Markíza sa diváci Farmy zhodli na tom, že šou tentokrát bude v štýle známej zahraničnej relácie „Too hot to handle“. Tiež sú z novej série zúfalí a vraj ju nemajú v pláne pozerať.

Komentáre z Instagramu
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

A čo na takúto tému rekordnej série Farmy povieš ty? Právom ju fanúšikovia skritizovali alebo to podľa teba prehnali?

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News