Herec

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známy herec Roman Vojtek opustil svoju exmanželku iba mesiac pred pôrodom ich spoločnej ratolesti. Tereza o tom teraz prehovorila pre portál Extra. Nebolo to pre ňu ľahké.

 Asi pre teba nie je novinkou, že niečím podobným si v našom šoubiznise prešla aj exfarmárka Sára Adamčíková. Iba pár týždňov po pôrode sa slobodnou matkou zase prekvapivo stala teraz už expartnerka brazílskeho futbalistu Neymara.

Známy herec opustil svoju manželku tesne pred pôrodom

O podobnej situácii teraz prehovorila aj exmanželka českého herca Romana Vojtka, Tereza Vojtková alebo teda Janoušková. Zaspomínala si na nepríjemnú zradu, ktorej sa na nej dopustil teraz už expartner.

Asi ako pre každú ženu vo vysokom štádiu tehotenstva, ani pre Terezu to vôbec nebolo príjemné. „Bolo to hnusné. Nedá sa k tomu nič iné povedať. Na to nie je iné synonymum,“ prezradila portálu Extra.cz.

„Človek si to nenechá v sebe. Ten hnus si v sebe nemôže nechať. Vnútorne by ho to zabilo,“ dodala a priznala, že pre ňu nebolo jednoduché, keď ju známy herec opustil pár týždňov pred pôrodom.

„Bolo ťažké si na to zvyknúť. Nebudem predstierať, že nie. Bolo to bolestivé, veľa slzičiek, ale zvykla som si na to. Je to deväť rokov. Striedavú starostlivosť máme štyri roky. Teraz budem druhé Vianoce bez detí,“ posťažovala sa ešte exmanželka Romana Vojtka.

Zdroj: Extra.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News