Známy pár

Tak toto asi nikto z nás nečakal. Po dvoch rokoch spoločného randenia sa rozišiel známy pár. Futbalista Neymar a jeho priateľka Bruna Biancardi si dali zbohom iba mesiac po narodení ich spoločnej dcérky. Kráska to oznámila v stories na svojom Instagrame pred dvoma dňami. Skôr, ako toto priznanie z jej profilu zmizlo, zaznamenal to portál Daily Mail

Zdá sa, že ju postretol podobný osud, ako u nás Twiinsku Danielu Nízlovú. Aj ona randila s futbalistom, ktorému porodila dcérku, no potom sa rozišli. Rovnako aj Bruna od roku 2021 tvorila pár s Neymarom, ktorému porodila dcérku Mavie iba v októbri.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)

Krásna brunetka o mesiac neskôr ale potvrdila, že sa rozišli. Pritom by sa mohlo zdať, že im to spolu vydrží. Uzavreli totiž medzi sebou bizarnú dohodu o „otvorenom vzťahu“. Už ako tehotnú Neymar Brunu totiž podviedol. Mal to dovolené za určitých podmienok.

Známy pár sa rozišiel mesiac po narodení dcérky

31-ročný futbalista a 29-ročná influencerka oznámili narodenie ich dcérky Mavie 7. októbra. Iba mesiac potom sa zahraničnými médiami začali šíriť špekulácie, že dvojica sa rozišla kvôli nevere Neymara. Ich koniec pred dvoma dňami, po menej ako dvoch mesiacoch od pôrodu, kráska aj potvrdila.

„Toto je súkromná záležitosť, ale keďže som často spájaná so správami, podozreniami a vtipmi, chcela by som vás informovať, že nie som vo vzťahu. Sme rodičia Mavie a to je dôvod pre naše puto. Dúfam, že si ma už nebudete tak často spájať so správami v médiách. Ďakujem,“ napísala Bruna do stories na svojom Instagrame, čo zaznamenal portál Daily Mail.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)

Zdroj: Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News