Instagram/danielatwiins

Šokujúci rozchod, ktorý nikto nečakal. Stanislav Lobotka a Daniela Nízlová sa údajne rozišli. Futbalista to mal potvrdiť pre portály Pluska a Nový Čas. Medzi dvojicou bol 9-ročný vekový rozdiel, pričom staršou z dvojice bola práve Twiinska. 

Ich vzťah vyzeral pritom priam ukážkovo. V roku 2019 sa začali spolu objavovať na verejnosti a začiatkom roka 2020 sa im už narodila spoločná dcérka Linda. Keďže Stano je futbalista, kvôli jeho pracovným povinnostiam spolu žili v talianskom meste Neapol.

Spoločné fotky pridávali aj na Instagrame, preto by nikto nečakal, že medzi nimi nie je všetko v poriadku. Informáciu o rozchode zatiaľ nezverejnili na svojich instagramových profiloch, ale Lobotka to mal potvrdiť pre spomínané portály. Poslednú spoločnú fotku rodinky zverejnila speváčka naposledy v auguste tohto roka.

„Je to pravda, ale viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, je to moje súkromie,“ prezradil pre Nový čas. V podobnom duchu bolo aj jeho vyjadrenie pre Plusku: „Áno, rozišli sme sa, ale viac sa k tomu nebudem vyjadrovať. Je to moje súkromie.“ 

Sestrám Nízlovým podľa všetkého veľmi nepraje šťastie v láske, keďže obidve už majú za sebou rozvod. O to viac sa však budú môcť zamerať na výchovu svojich vytúžených detí. Len pred pár dňami sa totiž Veronike narodila dcérka Nea a Daniela ako dobrá sestra a teta im robí spoločnosť.

Zdroj: Pluska & Nový Čas

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News