Instagram/twiinsmusic, Instagram/danielatwiins

Teplé slnečné počasie a more lákajú čoraz viac ľudí, ktorí vymieňajú Slovensko za exotiku. K dovolenkárom sa pred pár dňami pridali aj Veronika a Daniela Nízlové, ktoré pobalili svoje dcérky a spoločne sa vybrali do Dubaja. Určite ale netušili, čo spôsobia na prvý pohľad nevinnou fotkou ich dievčatiek. 

Mladé mamičky sa najskôr ukázali v plavkách, čím odhalili svoje postavičky, na ktorých si vždy dávali záležať. Musíš uznať, že obidve vyzerajú po pôrode veľmi dobre a ani by si neverila, že Vebi rodila len pred štyrmi mesiacmi. Kým inokedy by si prečítali množstvo negatívnych reakcií na svoj výzor, ľudia sa tento raz zamerali na ich dcérky Lindu a Neu.

Daniela zverejnila na svojom profile fotku ich dvoch, ako si užívajú more. V komentároch sa rozpútalo hotové peklo. Ľudia začali mamičky obviňovať z toho, že nechali svoje dcérky spáliť na slnku, keďže vidieť, že maličká Nea má červenú pokožku. Fotku si môžeš pozrieť TU.

Mnohé ženy detičky ľutovali a nechápali, ako môžu byť Twiinsky také nezodpovedné. Našli sa ale aj príčetné fanúšičky, ktoré sa ich hneď zastali. „Určite si nechajú spáliť deti na slnku a potom to dajú ešte aj na Instagram. To naozaj si myslíte?,“ opýtala sa jedna komentujúca.

Súhlasila s ňou aj ďalšia. „Každá matka sa stará o svoje dieťa najlepšie ako vie (česť výnimkám). A určite budú baby, ktoré sú fakt ostro sledované, dávať na Insta fotky svojich zhorených detí, aby také primitívne trubky mohli písať takéto primitívne príspevky,“ reagovala.

zdroj: Instagram/danielatwiins

Toto nenechalo chladnými ani Veroniku s Danielou, ktoré sa rozhodli zakročiť a uviesť všetko na pravú mieru.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News