Kolárovský a Nízlová

V slovenskom šoubiznise sa čoraz častejšie spoločne pohybuje aj obľúbená dvojica, ktorá spolu vychováva dcérku. Pár však oficiálne netvoria. Reč je samozrejme o mladom spevákovi a jednej zo sestier speváckeho dua Twiins. Matúš Kolárovský nedávno vydal svoju novú pieseň, v ktorej prišlo aj k romantickému vyznaniu. Pre TV Markíza potvrdil aj to, že sa momentálne nachádza s Veronikou na dovolenke. Vebi dokonca na Instagrame zdieľala prvé zábery z exotiky. Pozri ako si tam spolu užívajú.

Keď sa minulý rok potvrdilo, že otcom dcérky Veroniky Nízlovej je práve mladý spevák s exotickými koreňmi – Matúš Kolárovský, prekvapilo to nejdeného fanúšika. Odvtedy už ubehol nejaký ten piatok a po tom, čo Matúš netrávil so svojou dcérkou takmer žiadny čas, sa jej aj jej mamine začal venovať naplno.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Fanúšikom, ktorý ich sledujú na Instagrame určite neuniklo, že spoločne trávia veľmi veľa času práve v dome Vebi a jej sestry. Tam im najnovšie spoločnosť robí aj herec Victor Ibara, s ktorým sa dala dokopy práve druhá Twiinska. Tá ma s ním dokonca čakať aj svoje druhé bábätko.

Kolárovského romantické vyznanie

Ľudia by tak veľmi radi videli Vebi, Matúša a malú Neu ako skutočnú rodinu. Rodičia sa však netaja tým, že majú medzi sebou iba dobrý kamarátsky vzťah a pár nikdy netvorili. Nedávno však Matúš prekvapil slovami „nikdy nehovor nikdy“, ktoré použil práve v súvislosti s Veronikou.

Od mladého speváka, ktorého môžeš poznať aj pod prezývkou Yael teraz prišlo dojemné vyznanie. Na YouTube sa už totižto nachádza jeho nová skladba s názvom „V mojom srdci“. Mladý spevák v jej refréne spieva “Buď len moja, moja a ja tvoj“.

Komu venuje tieto romantické slová?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News