Nízlová a Ibara

Len pred mesiacom potvrdili svoj vzťah a už spolu údajne čakajú aj bábätko! Slovenská speváčka Daniela Nízlová, známa zo sesterského dua Twiins, a herec Victor Ibara prekvapili fanúšikov svojím vzťahom. Podľa najnovších informácií, ktoré priniesol neznámy zdroj Pluske, je už na ceste aj ich spoločné dieťa.

37-ročná Daniela má už z predošlého vzťahu dcérku Lindu. Jej otcom je známy slovenský futbalista, Stanislav Lobotka. Ich rozchod prebehol s drámou, no dvojica má už priateľský vzťah, i keď športovec funguje kvôli práci ako otec na diaľku. Mamou je aj jej dvojička, sestra Veronika. Vyzerá to tak, že s ňou bude mať spoločné opäť o čosi viac.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Nízlová je údajne tehotná

Veronika má dcérku menom Nea. Jej otcom je 22-ročný Matúš Kolárovský, známy pod prezývkou Yael. I keď to spočiatku vyzeralo, že sa o malú bude starať sama a Matúš mal iný vzťah, dnes už trávia čas spoločne ako rodina.

Len pred mesiacom potvrdila svoj nový vzťah na Instagrame Daniela, ktorá pridala spoločnú fotku s Victorom, študentom medicíny a zároveň aj hercom. Ten sa ešte vo februári ukazoval po boku inej ženy. Všetkých tak prekvapilo, ako rýchlo sa u nich veci zmenili. A zmeny zrejme ešte len prídu.

,,Daniela Nízlová je tehotná s Victorom Ibarom. Je na začiatku tehotenstva. Minulý týždeň bola na prehliadke u gynekologičky v Leviciach,“ napísal neznámy zdroj Pluske. To, či ide skutočne o pravdu, zatiaľ Nízlová nepotvrdila. Faktom ostáva, že i jej sestra otehotnela po krátkej známosti.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Zdroj: pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News