Instagram/veronikatwiins, Instagram/matuskolarovsky

Mladý nádejný spevák Yael svojou novinkou MY poriadne rozvíril vlny slovenského šoubiznisu. Najskôr sa len šuškalo o tom, že by mal byť Matúš Kolárovský otcom dcérky Veroniky Nízlovej. On sa vo videoklipe ukázal s dieťatkom v náručí a aj v texte skladby môžeme nájsť niekoľko skrytých odkazov toho, že by to mohla byť pravda.

„Viem, že viac nie som sám. A ty maj svoj voľný svet. Nehovor mi, že som zradca. Ja som neodišiel preč,“ spieva Matúš vo svojom novom songu. Mohol tým narážať na to, že on nebol ten, kto inicioval koniec medzi ním a Veronikou. Vebi po oznámení tehotenstva sama povedala, že je pripravená byť slobodnou mamičkou.

Keď sa mladý talent ukázal v klipe s dievčatkom v náručí, v jeho texte narážal práve na to, že by malo ísť o jeho dcéru. „Myslím, že Boh mi dal najväčší dar. Vždy keď sa pozerám na tvoju tvár. Tvoja krv je aj moja, moja krv je aj tvoja. Si ako drahokam mora. Aj keď mi hovoria opak, budem bojovať jak vojak.“

zdroj: YouTube/ILLUMINATE

Veronika na svojom instagramovom profile zdieľala najskôr len fotografiu s dcérkou Neou, ku ktorej napísala MY. Presne tak sa volá aj Matúšova pieseň. Išlo tak o ďalší náznak toho, že by sa mala konečne odhaliť pravda a ukončiť všetky špekulácie o tom, ako to je alebo nie je.

zdroj: Instagram/veronikatwiins

Po premiére videoklipu sa na jej profile objavila ešte jedna snímka, ktorá určite prekvapila mnohých fanúšikov. Je na nej Veronika spolu s dcérkou aj Matúšom, ktorý ju kŕmi a vyzerajú pritom ako jedna šťastná a spokojná rodinka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News