Yael
Instagram/matuskolarovsky, Instagram/veronikatwiins

Matúš Kolárovský sa v slovenskom šoubiznise preslávil najmä kvôli tomu, že má dieťa s o 15 rokov staršou Veronikou Nízlovou. Vo viacerých reláciách sa už odhodlal hovoriť o jeho otcovstve. Teraz sa ale objavil v šou Európy 2 s Bekimom. Posadil sa do horúceho kresla, aby prezradil ďalšie šokujúce skutočnosti z jeho života.

Hoci si Matúš Kolárovský zahral v Pánovi profesorovi, registrovať ešte viac sme ho začali kvôli dcérke. Potom, čo priznal, že je otcom Ney, šokoval celý slovenský šoubiznis. Neskôr sme boli prekvapení ešte viac, keď sme sa dozvedeli, že má priateľku, ktorá žiarli na to, že navštevuje svoju dcéru a jej matku.

Matúš
zdroj: Instagram/matuskolarovsky

Nikdy to nemal ľahké

V relácii Európy 2 sa Yael rozhovoril o tom, ako ho v škole vnímali spolužiaci. Kvôli jeho farbe pleti to totiž nikdy nemal ľahké. Potom ale dokázal to, o čom azda ani nesníval a teraz ho všetci zbožňujú. Bekim dokonca priznal, že jeho spev sa páči aj jeho 72-ročnej babke.

Matúš Kolárovský teraz prekvapil aj ďalšou skutočnosťou. Už dlhšie vieme, že so svojou frajerkou to myslí vážne. A teraz to definitívne potvrdil, keď sa iba tak, z ničoho nič Bekima opýtal, po akom čase si môže dať tetovanie, ktoré by symbolizovalo jeho lásku k priateľke.

Matúš Kolárovský s Twiinskou a Neou
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Posielajú mu šokujúce videá

Bekim mladému spevákovi naozaj kládol otázky na telo. Spýtal sa ho aj to, koľko správ dostáva denne do directu na Instagrame, Facebooku či TikToku.

„Denne mi príde 50 až 100 správ. Závisí, či vydám pesničku alebo nie. Niekedy, keď vydám pesničku, tak je to aj viac ako 200 správ,“ prekvapil odpoveďou mladý umelec. Potom ale ešte prezradil aj to, aké správy mu tam chodia.

Matúš Kolárovský
zdroj: Instagram/matuskolarovsky

„Väčšinou mi píšu, že sa im páči moja hudba. Páčim sa im aj ja. A keď je to iba tak, že sa im páčim iba ja a vôbec nie sú na mojom Instagrame kvôli hudbe, tak mi pošlú prsia,“ prezradil.

„Stalo sa mi, že som videl, že pes oblízal dievča a do toho tam hrala moja pesnička. A potom ešte bolo také jedno, že dve kamarátky vedľa seba ležali, tiež hrala moja pesnička a dávali si facky,“ zahanbil sa na záver.

Matúš Kolárovský alias Yael
zdroj: Andrej Hrušovský

Tak z tohto sme ostali prekvapené aj my. Keďže ale epizóda zo šou s Bekimom má až niečo vyše 30 minút, šokujúcich odpovedí na otázky bolo neúrekom. Viac si teda môžeš pozrieť vo videu nižšie. Určite z toho ale pukneš smiechom.

Zdroj: YouTube/Rádio Európa 2

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News