Slovenská moderátorka Michaela Homolková
Instagram/mishuls

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pod srdcom nosí svoje prvé bábätko! Slovenská moderátorka Michaela Homolková, donedávna ešte Kertészová, sa na svojom Instagrame podelila s fanúšikmi o krásnu novinku. Po pár týždňoch od svadby oznámila, že sa ich rodinka rozrastie a z nej sa čoskoro stane mama.

Sympatickú brunetku poznajú fanúšikovia najmä podľa hlasu ako Mišku z rannej šou rádia Európa 2. Diváci si jej tvár pamätajú aj vďaka reportážam pre televíziu Markíza. Slovenská moderátorka, ktorá kedysi randila s lyžiarom Adamom Žampom, sa s aktuálnym partnerom Romanom zasnúbila minulé leto.

„Bolo to dokonalé. Výstup bol skvelý, vyšlo nám perfektné počasie, mali sme úžasného horského vodcu a na Gerlachovskom štíte sme boli len my. Roman mal pripravenú krásnu reč, no z tej si pod návalom emócií už veľa toho nepamätám,“ prezradila detaily po zásnubách pre Markízu.

Zamilovaná dvojica si v máji tohto roka povedala svoje áno. A pár týždňov po ich čarovnom dni prišla ďalšia krásna novinka. „Stala sa nám láska a postupne rastie. Budeme traja,“ napísala v popise fotografie na sociálnej sieti, ktorú najnovšie pridala. Gratulujeme!

Miška a Roman v ich svadobný deň

Len nedávno oznámila rovnakú novinku aj moderátorka a tvár televízie JOJ, Soňa Skoncová. Tá však nosí pod srdcom už svoje druhé bábätko, a tak sa zdá, že vysnívaná svadba s partnerom Robom, bude musieť ešte nejaký čas počkať.

Slovenská moderátorka sa stane mamou

Zdroj: Instagram/mishuls

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News