Soňa Skoncová
Instagram/sonaskoncova

Iba pred rokom sa stala mamou a teraz je opäť tehotná. Známa moderátorka Soňa Skoncová iba dnes na svojom Instagrame oznámila nádhernú správu, a to dojemným spôsobom. A veru, že vypuklé bruško pred nami už musela schovávať dlhšie. Na najnovšej fotke totiž vidno, že už je v pokročilom mesiaci tehotenstva. 

35-ročná krásna moderátorka, podnikateľka a modelka Soňa Skoncová sa po 19-ročnom vzťahu s partnerom Robom dočkala prvého synčeka. Už teraz ročný chlapček dostal meno po ockovi. Volá sa Robko a o niekoľko mesiacov sa dočká súrodenca.

Soňa má so svojím snúbencom rozprávkový vzťah, po ktorom túži hádam každé dievča. Známa moderátorka a jej partner spolu randia už od strednej školy a dnes už majú aj rodinu.

Dvojica sa zasnúbila už v roku 2019, no svadba sa ešte neodohrala. Cestu k oltáru im totiž stále niečo preruší. Najprv to bola pandémia, potom tehotenstvo a po ďalšej vlne koronavírusu prišlo opäť tehotenstvo.

Každý na Slovensku Soňu pozná ako prototyp krásnej a inteligentnej ženy, ktorá si svoju postavu stráži. Dokonalú ju mala aj tesne po pôrode, no niekoľkým fanúšičkám na Instagrame vadilo, že pár kíl pribrala, čo je ale samozrejmé. Aj známa moderátorka ale vie byť drsná a jednoducho im vytrela zrak jednou vetou. Dočítaš sa to v našom článku po kliknutí SEM.

Soňa Skoncová šťastím bez seba

Niet krajších príbehov než tých, ktoré píše sám život. Pod mojím srdcom rastie zázrak a Robko bude veľký brat,“ napísala Soňa Skoncová pod svoj posledný príspevok na Instagrame, kde jej na fotke malý synček objíma vypuklé bruško. Fotky nájdeš po kliknutí SEM.

Moderátorke srdečne blahoželáme a prajeme veľa zdravia v najbližších mesiacoch. A to isté jej prajú aj známe celebrity. Ako prvá budúcej dvojnásobnej mamičke v komentároch zagratulovali Monika BagárováIvanka Gáboríková.

Zdroj: Instagram/sonaskoncova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News