instagram/lenkavacval

A bude svadba! Slovenská moderátorka, spisovateľka i herečka Lenka Vacvalová, povedala áno svojmu dlhoročnému partnerovi, českému fotografovi Janovi Poláčekovi. A zásnuby to neboli hocijaké!

32-ročná červenovlasá Lenka tak má pred sebou ďalšiu, no o to krajšiu životnú výzvu. Je totiž známa tým, že zdolávať prekážky a posúvať sa vpred naozaj dokáže. Dnes už aj influencerka má totiž na svojom Instagrame viac ako 77-tisíc fanúšikov, ktorí sledujú jej život na horách i bežecké výkony na náročných európskych trasách.

Bývalá moderátorka Fashion TV sa môže pochváliť aj úspechom, akým je výhra v zabehnutí najťažšej trasy, akú doteraz skúsila. Na jej sociálnej sieti môžeš nájsť množstvo optimistických fotografií, z ktorých je jasné, že miluje pohyb, prírodu, ale aj svojho partnera, ktorý s ňou „lezie hore“ tiež.

Niet pochýb o tom, že táto dvojica patrí k sebe a bolo už len otázkou času, kedy si Jan pokľakne. 2. júla tohto roka sa tak aj stalo, na mieste, ktoré ich vystihuje. Snubný prsteň totiž vytiahol priamo na Matterhorne v Alpách po náročnom výstupe, ktorý spolu absolvovali.

Pozri sa na nádherné video, ktoré zachytilo ich jedinečné zásnuby

Zdroj: Instagram/lenkavacval

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News