Instagram/emamuller/muller.sona

Moderátorka Soňa Müllerová a spevák Richard Müller majú dôvod na radosť. Tú im spravila ich spoločná dcéra Ema, ktorá svetu oznámila krásnu novinku. S dlhoročným partnerom, s ktorým žije už niekoľko rokov vo Francúzsku, sa tento víkend zasnúbila. S fotografiami z romantických chvíľ sa pochválila fanúšikom na svojom Instagrame.

Soňa a Richard boli manželmi 15 rokov, no už 20 sú rozvedení. Zo vzťahu majú 2 spoločné deti, Emu a Filipa. 27-ročná Ema sa už pred desiatimi rokmi rozhodla odísť žiť do zahraničia, kde pracuje ako PR manažérka.

Obľúbená je aj na sociálnych sieťach, kde si ženy získala svojimi myšlienkami o kráse a ženstve. Možno si už aj ty počula jej postoj vo vete Som bohyňa, ktorý sa stal jej dlhodobým projektom.

Aj napriek tomu, že zo svojho života odhaľuje i intímne momenty, akými môže byť aj plač, svojho partnera pred zrakom verejnosti skrýva. Podľa jej matky je to však fajn chalan. „Teším sa z toho. Všetci sa tešíme. Je to jej život,“ potvrdila radostnú správu moderátorka pre Nový Čas.

Fotografie z víkendu spolu s radosťou z prsteňa nájdeš v tomto výbere

Zdroj: Instagram/emamuller, cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News