Moderátorka Europy 2

Bývalá moderátorka rannej šou Európy 2, Michaela Homolková, známa tiež prezývkou Mishuls porodila. Malé žieňa s krásnym hlasom si tak s príchodom nové roka, priviedla na svet parťáčku. Vždy usmievavá moderátorka má dcérku.

Najprv svadba

So svojím priateľom si moderátorka povedala svoje áno takmer rok od zásnub. Tie prebehli na Gerlachovskom štíte. Nádherné prostredie s ešte krajšou udalosťou.

Sobáš sa Mishuls nakoniec podaril utajiť. Ako neskôr sama napísala pod fotky: „Bola to nádherná oslava lásky“. Tá totižto z dvojice naozaj srší. Krátko po ich rozprávkovom dni oznámila aj tehotenstvo.

Tajnosti

Ešte predtým, ako samotná moderátorka prezradila jej veľké tajomstvo svojim poslucháčom, dala tipovaciu súťaž. V nej mali hádať, aké pohlavie bábätka nosí pod srdcom. Väčšina sa v hlasovacej ankete priklonila k synčekovi, opak je však pravdou.

Moderátorka poslucháčov a fanúšikov nenechala však dlho čakať a pohlavie prezradila vo veľkou štýle. A to priamo počas vysielania. Pre svojho kolegu známeho pod prezývkou Láďo si pripravila kvíz. Výsledkom bolo, že svojho kolegu teda vyzvala, že dieťatko môže oslovovať dievča, meno však neprezradila do posledného okamihu.

Na svojom Instagrame tak deň pred Silvestrom oznámila svojim fanúšikom, že malá Tamarka je na svete. Šťastná, čerstvá mamička k fotke dodala: „Najdrahšia Tamara, vitaj. Už teraz sa tešíme, čo všetko ti ukážeme a čo nás ty naučíš. Nekonečne moc ťa ľúbime. Tvoja rodina a kamoši.“

Pod fotkou sa začali hrnúť gratulácie a priania od známych osobností aj fanúšikov. Na čo moderátorka vtipne odpovedala: „Kamoši, ďakujem za všetky krásne správy. Sľubujem, že si nájdem čas a prečítam a odpíšem raz, keď bude čas. Keď Tamara vyrastie a odíde z domu napríklad.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News