Raper Kali s rodinou

Známy slovenský raper Kali po dlhom prosení prijal pozvanie do šou „Bekimovo horúce kreslo“ na Europe 2. Prehovoril tam o svojich úchylkách, o rodinnom živote, ktorý vedie s manželkou Alicou a dcérkou Nelkou a priznal sa aj ku zvláštnostiam, ktoré ťa možno prekvapia.

40-ročný raper Kali na Slovensku patrí medzi najobľúbenejších a najlepších interpretov. Jeho hudba baví mladšie, ale aj staršie generácie, no prednedávnom priznal, že s kariérou čoskoro skončí. Dôvodom je najmä to, že stráca hlas. Nevie sa však zbaviť jedného zlozvyku, ktorým je fajčenie, čo priznal aj v rozhovore s Bekimom. Prehovoril aj o svojej veľkej úchylke, ktorou je upratovanie.

Pred týmto zážitkom si musel vypiť

Raper Kali na hudobnej scéne pôsobí od roku 2008. Za ten čas sa toho teda stihlo veľa udiať. V rádiu Europa 2, okrem iného, popísal aj skúsenosti s natáčaním videoklipov. Kvôli jednej scéne dokonca potreboval alkohol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KALI (@dezertkalimusic)

„Už mám klip, napríklad so Sepim, kde mi Miško Nemtuda napísal scenár, že ma zakopali do jamy v rakve. Takže už som si bársčím prešiel. Paradoxne, som si normálne vtedy musel vypiť, aby som to dal,“ povedal a dodal, že sa vtedy sa s tým videom niečo stalo, a tak to museli točiť odznova. Na druhý deň to však Kali zvládol aj bez alkoholu.

Najviac peňazí na jeden zo svojich videoklipov dokonca minul prednedávnom. „Je to pesnička s Goyom. Goya Menor, ktorý je interpretom z Lagosu. Za tento klip teraz, nechcem klamať, pár tisíc alebo tisícka hore-dole, ale myslím, že to bolo okolo 17-tisíc, možno aj viac,“ priznal.

Potom však vysvetlil, že peniaze išli Goyovi a jeho dvom ľuďom museli platiť letenky, prenajali vilu na Ibize, kde bývali a točili tam klip, zaplatili štáb, kameru. Videoklip so skupinou IMT Smile ho stál zase 7,5-tisíc eur.

Veľká potreba mu mnohokrát zavarila

Bekimovi sa zveril aj s bizarným zážitkom s alkoholom. Raper vždy, keď si vypije, potrebuje ísť na veľkú potrebu. Nalial si aj pred jedným z koncertov a v okamihu, keď mal nastúpiť, ho museli previezť na toaletu.

Bizarným zážitkom spojeným s veľkou potrebou si prešiel aj na rande, z ktorého musel ujsť.

„Myslím, že sme boli na zmrzline alebo koláč to bol a ja som taký … Vtedy som len spoznával to, že som laktózový. Zjedol som to a viem, že mi ostalo dosť zle, ale už som sa ani nevrátil na to rande a myslím, že s tým dievčaťom sme sa už nestretli. Možno, že sme si popísali a teraz som to vlastne priznal prvýkrát. Takže, ak to sleduje, tak odišiel som z tej zmrzliny, lebo mi bolo treba s*ať,“ povedal a dodal, že sa cítil trápne sám pred sebou.

Zdroj: YouTube/Rádio Europa 2

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News