Kali

Kali patrí medzi najznámejších raperov na slovenskej scéne, ktorého pozná takmer každý. Na Instagrame sa pochválil, že sa počas posledných dní nachádza na dovolenke na Gibraltári spolu s rodinou a priateľmi. Tam sa mu však udiala zaujímavá príhoda. 

41-ročný raper Koloman Magyary, známy pod umeleckým menom Kali sa preslávil najmä na hiphopovej scéne. Svoje súkromie si stráži, no na Instagrame sa často podelí aj s novinkami zo súkromného života.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KALI (@dezertkalimusic)

Za jeden koncert 5-tisíc eur

Zatiaľ čo u našich susedov si známa speváčka Eva Farna pýta viac ako 20-tisíc eur, honorár slovenského rapera patrí medzi tie skromnejšie.

Ako sme ťa pred pár mesiacmi informovali, za vystúpenie si pýta 5-tisíc eur, avšak s uvedenom sumou sa ešte delí. Musí zaplatiť manažéra, road manažéra, DJ-a, šoféra, benzín a ubytovanie v hoteli.

Takmer mu ukradla šiltovku aj okuliare

Raper Kali sa vybral na dovolenku na Gibraltár spolu s priateľmi zo Slovenska. Tam ho takmer okradli.

Ako uvádza na Instagrame, všetko mu ostalo, no bol to boj. „… ostala mi šiltovka aj okuliare, ale bol to boj,” napísal natešený Kali, ktorého takmer okradla opica.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KALI (@dezertkalimusic)

Fanúšikovia nechávajú umelcovi zábavne komentáre. „Tak takúto opicu som nemal už ani nepamätám,” napísal fanúšik. „Vyzerá dosť odhodlane, že vezme aj čiapku aj okuliare,” zbierajú sa reakcie pod fotkou na Instagrame.

Tak čo, zažila si takúto zlodejskú opicu už aj ty? 

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News