Raper Kali s rodinou
Instagram/dezertkalimusic/alicanails

Raper Kali prichádza o jednu z najcennejších vecí v živote. Je jeho hviezdna kariéra v ohrození? Pre Nový čas prezradil viac.

40-ročný Koloman Magyary, umeleckým menom Kali, žije pre svoju rodinu a prácu. Na hip-hopovej scéne sa objavil už v roku 2008 a stal sa jedným z najznámejších a najúspešnejších raperov na Slovensku.

Kali a jeho manželka Alica veľmi často na svojich sociálnych sieťach zdieľajú zábery zo súkromia. Majú spolu už štvorročnú dcérku Nelku, ktorá oslavovala narodeniny 15. februára.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alica (@alicanails)

Raper Kali prichádza o najcennejšiu vec

Viackrát už oznámil koniec svojej kariéry, a to aj pred narodením dcérky. Intenzívne o tom uvažoval aj preto, že už dlhšie má zdravotné problémy. Prichádza totiž o hlas a už vraj nikdy nebude znieť tak, ako pred niekoľkými rokmi.

„Kedysi som mohol kľudne dať 4-5 koncertov za víkend. Mohol som ísť do štúdia a nahrať 3-4 skladby za jeden večer. Teraz je to tak, že môžem nahrať jednu, maximálne dve skladby,“ priznal raper Kali pre Nový čas.

„Musím si na ten hlas dávať pozor, musím sa s ním naučiť pracovať. Napríklad, keď vystupujem, nesmie sa používať parostroj, pretože tá para sa mi usádza,“ popísal. Alebo sa mi stalo, že tri pesničky pred koncom mi hlas úplne odišiel a dal som to už len tak potichu,“ dodal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa KALI (@dezertkalimusic)

„Je to v takom štádiu, že sa to nezlepšuje, je to možno horšie, ale naučil som sa s tým pracovať a viem, čo mám robiť, aby som ten koncert ustál,“ povedal a dodal, že odborníka nevyhľadal a radšej sa vydal prírodnou cestou – má akupunkturistu, ktorý mu odporučil, čo má robiť, aby sa mu hlas zlepšil.

Kaliho kariéra však zrejme už dlhú životnosť nemá. „Možno, že mám pred sebou ešte rok, dva,“ uzavrel.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News