Kolárovský a Baranová
Instagram/matuskolarovsky/marta_batus

Mladý otecko chce byť aj mladým manželom? Spevák a herec Matúš Kolárovský má vo svojom živote šťastie. Jeho kariéra sa mu skvele rozbehla a po boku má krásnu partnerku. Okrem nej však lásku posiela aj dcérke menom Nea, ktorú má so speváčkou Veronikou Nízlovou. S ňou mu vzťah nevyšiel, no na lásku nezanevrel a rodinnému životu, ako priznal pre Topky, sa nebráni.

21-ročný Yael, ako znie jeho umelecké meno, má pred sebou sľubnú budúcnosť. Venuje sa tomu, čo ho baví a núdzu nemá o rôzne spolupráce. Aj keď by sa zdalo, že by ho v tom dieťatko stoplo, opak je pravdou. O dcérku sa stará Twiinska so svojou rodinou a on väčšinu voľného času trávi s priateľmi a s frajerkou Nikolou.

To, že je do nej až po uši zamilovaný, je jasné aj z toho, že si aj na verejnosti vymieňajú vášnivé bozky. Kolárovský to s mladou modelkou však myslí vážne. „Ja si myslím, že by to bolo krásne, ale ešte stále sú v mojom živote veci, na ktoré by som si mal zobrať čas, napriek tomu, že priateľku mám, ale veľmi by som chcel svadbu, takú poriadnu,“ priznal sa umelec s tým, ako aktuálne vníma otázku svadby.

Zároveň však verejne prezradil, že zrejme pod vplyvom alkoholu, ju už otázkou o zásnubách prekvapil: „Už som sa niekedy, keď som bol taký spoločensky unavenejší, spýtal, či by som ju mohol požiadať o ruku.“ Nikola to však brala s rezervou a odpovedala mu, že ešte chvíľku musí počkať. Veľká svadba je tak zatiaľ len vo hviezdach.

Kolárovský a Baranová

Zdroj: topky.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News