Twiinsky
Instagram/veronikatwiins, Instagram/danielatwiins

Twiinsky iba pred niekoľkými hodinami dorazili domov z dovolenky v Arabských emirátoch, ktoré takmer celé precestovali. Ešte pred niekoľkými dňami boli v Dubaji, kde sa vyfotili v odvážnych outfitoch, no fanúšikom na Instagrame veľmi neulahodili. Namiesto chvály dostali kritiku.

Už pred niekoľkými dňami sme ti v jednom z článkov písali, že Daniela a Veronika Nízlové si užívajú dovolenku v teple, z ktorej sa ale už stihli vrátiť. Veronika tam stihla zmeniť imidž bez pomoci kaderníka a úplne sa tak odlíšila od svojej sestry, dvojičky.

Twiinsky
zdroj: Instagram/twiinsmusic

Twiinsky sa za svoje outfity nevyhli kritike

Ak Twiinsky sleduješ, určite vieš, že majú k sebe blízko a občas sa aj rovnako či podobne oblečú. Inak to nebolo ani v luxusnom hoteli v Dubaji, kde sa vyfotili.

Daniela a Veronika si obliekli podobné dúhové overaly, ktoré boli poriadne odvážne. Svojim fanúšikom na Instagrame však veľmi neulahodili a nevyhli sa kritike. Spomínanú fotku nájdeš po kliknutí SEM.

Twiinsky sú slobodné mamičky a musíš uznať, že postavy majú obdivuhodné aj po pôrodoch, ktoré ukázali v plavkách. Zdá sa však, že niektorí ich sledovatelia nesúhlasia.

Twiins
zdroj: Instagram/veronikatwiins, Instagram/danielatwiins

 „Tak krásne a taký prešľap vedľa. Tento outfit sa nepodaril. Zbytočne vás to rozšírilo,“ napísala fanúšička. „No a začať cvičiť,“ pridala sa ďalšia. „Vy ste tak úžasné dámy. Šikovné, do koča i do voza, ale čo niekedy dáte na seba, je totálny nevkus. Zbytočne na seba upozorníte do mínusu a neraz vám to kilá pridá,“ súhlasila s nimi ďalšia sledovateľka.

„To už vážne neviete, čo dať na seba a ako zaujať? Hrozné,“ napísala komentár ďalšia followerka. Padli však aj slová ako „mátohy“, „sodoma-gomora“ a „katastrofa“. 

zdroj: Instagram/veronikatwiins

Medzi spŕškou nepekných komentárov sa však našlo aj pár uznanlivých. Dokonca, jedna fanúšička sa snažila sestry povzbudiť. „Ste krásne, veľmi vám to pristane baby. A tie blbé komentáre si nevšímajte. Čistá závisť,“ napísala.

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News