Instagram/twiinsmusic

Ženy im môžu iba v dobrom závidieť! Spevácke duo, dvojičky Veronika a Daniela Nízlové, ktoré poznáme ako Twiinsky, si aktuálne užívajú rodinnú dovolenku v luxusnom Dubaji. Spoločnosť im robia, ako inak, ich dcérky. Na Instagrame sa pochválili aj zábermi v plavkách, pričom by mnohí len ťažko tipovali, že tieto ženy majú už pôrod svojich ratolestí za sebou.

35-ročné sestry, ktoré majú rodičovstvo najmä vo vlastnej réžii, odišli na spoločnú dovolenku. „Užívame po dlhšom čase trošku slniečko a oddych a potom zase hor sa do práce,“ napísali k fotke, ktorou na svojej sociálnej sieti pozdravili fanúšikov.

Nielen, že trávia takmer všetok čas spoločne, keďže bývajú aj v rodičovskom dome, ale z nerozlučnej dvojice sa stala babská štvorica.

Daniela má so sebou dcérku Lindu, ktorú má s futbalistom Stanislavom Lobotkom, s ktorým sa v zime minulého roka nečakane rozišli, a nechýba ani štvormesačná Nea, dcérka jej sestry Veroniky. Jej otcom je mladý herec a spevák Matúš Kolarovský, ktorý otcovstvo priznal až po tom, čo sa dievčatko narodilo.

Aj keď Vebi, ako si umelecky hovorí Veronika, rodila len pred pár mesiacmi, na fotkách, ktoré si môžeš pozrieť na ich instagramových profiloch, napríklad TU, by to len málokto tipoval. Rovnako skvele vyzerá aj jej sestra, ktorú Lobotka údajne opustil aj preto, že po pôrode pribrala. Teraz môže takéto slová iba ľutovať.

Tieto mamičky vyzerajú na pláži naozaj skvele

Musíme uznať, že Veronika a Daniela vyzerajú úžasne a podľa mnohých majú postavu snov. Veď pozri sama TU. A na tejto fotke môžeš vidieť ich malé dievčatá, kde mamičky neváhali označiť otcov svojich detí.

Zdroj: Instagram/twiinsmusic

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News