Daniela Nízlová s rodinou
Instagram/letsdance_stardance_fnpg/danielatwiins

Práve včera celý slovenský šoubiznis zasiahla mimoriadne smutná správa. Twiinska Daniela Nízlová priznala, že prišla o bábätko v treťom mesiaci tehotenstva, a aby toho nebolo málo, tak aj o partnera Victora Ibaru. Ten sa k tomu spočiatku nechcel vyjadrovať, no pre Plusku sa rozhovoril trochu viac.

Potom však speváčka šokovala aj svojich fanúšikov na Instagrame, keď v stories zverejnila fotku z nemocnice a k tomu popis, že ju čaká už druhá operácia. Pri zákroku, keď prišla o bábätko totiž nastali komplikácie.

Rozišiel sa zdanlivo šťastný pár

Daniela Nízlová a Victor Ibara sa dali dokopy vďaka tanečnej súťaži Let’s Dance. Potom sa spolu objavili v hľadisku na živom vysielaní a práve tam vznikli špekulácie o ich randení, ktoré o pár dní aj potvrdili. Vyzerali ako šťastný pár, dokonca hneď na začiatku splodili dieťatko. Herca prijal aj nádejný „švagor“ Matúš Kolárovský.

Nikto, a dokonca ani rodina speváckeho dua Twiins, nepredpokladali, že sa Daniela Nízlová a Victor Ibara rozídu. „Victor sa k Daniele nasťahoval a celý jún bol u nej doma. Učil sa tam na skúšky a celá rodina, vrátane jej rodičov a sestry, sa snažili, aby mal pokoj. Stále jej pritom hovoril, ako ju ľúbi a nič nenaznačovalo, že by to bolo inak,“ povedal zdroj blízky Nízlovej pre Nový čas.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

„Victor sa potom v júli úplne otočil a len jej zavolal, že sa ešte necíti na takú zodpovednosť a nechce byť otcom. Daniela z toho bola zdrvená, nechápala, čo sa stalo, lebo nič tomu nenasvedčovalo,“ dodal„Pár dní po tom, čo sa s ňou takto rozišiel, začala Daniela krvácať a o bábätko prišla,“ popísal zdroj s tým, že Victor sa k tomu nechcel vyjadrovať.

Pre Plusku však toho povedal viac. Tú emóciu som prežil už dávnejšie, takže budem sa snažiť vám to nejako pragmaticky vysvetliť. Rozumiem, že to ľudí zaujíma a veľmi rád by som vám pomohol, ale len čo sa s niečím otvorím, tak to pre mňa nebude ničím prínosné. Preto vám k tomu žiadne informácie nechcem dať,“ uviedol napokon.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielaTWiiNS (@danielatwiins)

Daniela Nízlová opäť v nemocnici

Zdá sa však, že Danielino zlé obdobie stále neskončilo. Opäť sa totiž ocitla v nemocnici. V stories na svojom Instagrame včera zverejnila fotku, kde má nohy obviazané v obväzoch. Druhá operácia. Keď sa darí, tak sa darí … “ pripísala k tomu. Na ďalšom zábere môžeš vidieť samotnú speváčku, na ktorej vidieť, ako je z tohto obdobia naozaj absolútne zničená.

„Pýtali ste sa, čo sa mi opäť stalo. S nohami nemám nič, ako ste si mysleli. Len po prvom zákroku, keď som prišla o bábätko, nastali, žiaľ, ďalšie komplikácie a museli ma tentokrát operovať laparoskopicky,“ prihovorila sa fanúšikom Daniela Nízlová s tým, že poďakovala celému personálu v nemocnici a fanúšikom, ktorí ju povzbudzujú.

Zdroj: Pluska, Instagram/danielatwiins

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News