Twiinsky s deťmi
Instagram/danielatwiins, Instagram/veronikatwiins

Twiinsky sa ešte len presťahovali do nového luxusného domu a návštevy sa im tam len tak hrnú. Väčšinou sa chodia pozerať na malú Neu, ktorú Veronika porodila mladému hercovi a spevákovi Yaelovi. Prednedávnom sa s vnučkou prišla pohrať jeho mama a teraz aj niekto iný. A Vebi sa s tým nezabudla pochváliť na svojom Instagrame

V niekoľkých našich článkoch sa dočítaš, že Matúš Kolárovský svoju dcéru chodí navštevovať vždy, keď môže. Raz dokonca prezradil, že ho vždy dojme, keď si uvedomí, že má Neu a keď o nej hovorí, rozplače sa.

Matúš Kolárovský a Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Twiinsky mali vzácnu návštevu

Takmer pred mesiacom sme ti písali o tom, že babka sa konečne prišla pozrieť na svoju malú vnučku. Bola to Kolárovského mama, ktorú Twiinsky privítali. Ešte vtedy ale nebývali vo svojom, no vrelo ju privítali u rodičov doma. Tá ale nezabudla ani na svoje dcéry a priviedla ich so sebou.

Už v mladom veku sa z nich stali tety a návštevy svojej netere veru nezanedbávajú. Twiinsky ich rovno privítali v novom luxusnom dome.

Veronika Nízlová
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Na fotkách, ktoré ti sem priložíme, uvidíš, že s celou rodinou majú fantastický vzťah.

Nadšená z ich návštevy nebola iba malá usmievavá Nea, ale aj Twiinsky. A aj príležitosť na to mali dobrú. Dcérka Veroniky Nízlovej totiž oslavuje už 9 mesiacov. Povedala by si, že ten čas tak rýchlo letí?

Veronika Nízlová
zdroj: instagram/veronikatwiins

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News