Twiinsky
Instagram/twiinsmusic, Instagram/veronikatwiins

Twiinsky sa konečne presťahovali do vlastného! V apríli fanúšikom na Instagrame oznámili, že po nepekných skúsenostiach s chlapmi budú bývať spolu. Keď ich tam sleduješ, určite si už aj ty posúdila, že Veronika a Daniela majú dokonalý vzťah a do životov im chlapov naozaj netreba. Každý deň dokazujú, že sú šťastné a u nich doma je teraz hotový babinec. Po pár mesiacoch sa konečne presťahovali do luxusnej vily. 

Potom, čo sa Daniela rozišla s futbalistom Stanislavovom Lobotkom, rozhodla sa, že sa aj s dcérkou Lindou vráti na Slovensko. Pomocnú ruku jej pri výchove malého dievčatka podala práve sestra, dvojička Veronika, ktorá v láske taktiež nemala šťastie. A preto sa teda rozhodli, že si usporiadajú vlastný život bez chlapov a postavia si vlastný dom.

Twiinsky
zdroj: Instagram/twiinsmusic

Twiinsky sa zamilovali

Už niekoľkokrát ukazovali, ako sa u nich pracuje a vytvára nový domov. Podrobne nám to natáčali do stories, ktoré uverejňovali na svojich instagramových profiloch. Tam sa pred mesiacom s nami podelili o obrázky hotovej kúpeľne. Teraz sú už ale konečne presťahované a zamilovali sa aj do svojej kuchyne.

Svoj budúci domov počas stavania Twiinsky navštevovali často a nadšené boli aj z obrovskej záhrady, ktorú im môže závidieť každá žena. A vlastne, celý dom by sme im mohli závidieť, pretože budú bývať v luxuse, ktorý len tak každý deň nevidíš. Kuchyňa je dokonca obložená zlatými kachličkami a na záhrade nechýba ani vírivka.

Veronika a Daniela
zdroj: Instagram/twiinsmusic

Vitajte v našom novom dome. V bielej perleťovej kuchyni, ktorú sme doplnili o detaily v podobe zlatých boho obkladov,“ napísala Veronika pod svoj príspevok, v ktorom vidno celú ich dokonalú kuchyňu. Veď sa na to pozri sama v našej FOTOGALÉRII.

Zdroj: Instagram/twiinsmusic, Instagram/veronikatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News