Instagram/veronikatwiins/matuskolarovsky

Už žiadne tajnosti! Aj keď Veronika Nízlová už počas tehotenstva avizovala, že sa o svoje dieťatko postará sama a jeho otec s nimi nechcel byť spájaný, dnes je už všetko inak. Mladý herec Matúš Kolarovský sa predsa len zaujíma o svoju dcérku a snaží sa dostať do úlohy ocina. Pre Plusku Veronika prezradila viac detailov o tom, ako mu to ide. Či ešte nejde?

„Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré. Vzhľadom na toto jeho rozhodnutie sa viac k téme “otec dieťaťa” nebudem vyjadrovať ani tu a ani v médiách,“ napísala v tom čase ešte s dcérkou v brušku Vebi na Instagrame.

Onedlho však vyšli najavo informácie o tom, že bábätko mala splodiť s oveľa mladším mužom, ktorý bol v tom čase hviezdou seriálu Pán profesor. Matúš otcovstvo dlho nepotvrdil ani nevyvrátil, no nakoniec vyšiel s týmto oznámením naozaj svojsky.

Matúš sa pod prezývkou YAEL venuje aj hudbe a vo svojej novej pesničke slovami zrejme naznačil to, čo bolo medzi ním a Veronikou. Otcovstvo potvrdil záberom, na ktorom držal v rukách bábätko. Po zverejnení songu už ani Veronika na svojom Instagrame neskrývala, že ich dcérka spája a Matúš k nim chodieva na návštevy.

„Máme dobrý vzťah, je veľmi zlatý, snaží sa, keď môže, navštívi Neušku, takže je to celé dobré,” prezradila pre Plusku 35-ročná Veronika. Dodala, že si sadli aj so svojimi rodinami a vekový rozdiel vôbec neriešia. No a ako mu ide starostlivosť o malú Neu? „Zatiaľ sa len prizeral, to isté aj pri kúpaní. Asi by sa ešte bál,“ bonzla na neho to, ako mu to ide s prebaľovaním.

Aj keď majú spoločnú dcérku, pár netvoria. Matúš má po svojom boku priateľku Niku, ktorá priznala, že je trochu žiarlivá. „Keby som to mala porovnať, tak v našom vzťahu som tá žiarlivejšia ja. Určite na to vplýva intenzívnejšie aj to, že Matúš je mediálne známy a má všade veľa fanúšičiek. Úspešne to však zvládam a verím nášmu vzťahu,“ vyjadrila sa pre cas.sk.

Zdroj: pluska.sk, cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News