Nízlová a Kolárovský
Instagram/veronikatwiins

Prišli pozrieť malú aj bez neho! Rodina Matúša Kolárovského sa evidentne snaží byť v kontakte s jeho dcérkou Neou. Veronika Nízlová sa na svojom Instagrame pochválila fotkami z ich spoločne stráveného dňa. Na návštevu k Twiinskam totiž prišla Kolárovského mama aj so svojimi dcérkami, z ktorých sú už v mladom veku tety.

Aj keď nebývajú v jednom meste, dohodli si spoločne strávený čas. Kolárovského mama, už niekoľko mesiacov babička Viera, pricestovala do nového domu sestier Nízlových, aby si užila čas s vnučkou. Spoločne si vychutnali babský deň. K Twiinskam a ich dievčatkám sa pridala Veronikina „svokra“ aj s dcérkou Miou, ktorá sa zhostila aj kočíkovania.

Veronika a Nea
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Nie je tajomstvom, že sama mala Matúša v mladom veku s mužom, ktorý pochádza z Kapského mesta, no zrejme nečakala, že sa takto skoro stane sama babičkou. Po tom, čo už bol Matúš na svete, našla si Vierka nového partnera, za ktorého sa aj vydala. S ním má ďalšie 3 deti, Oskara, Miu a Lujzu, ktorí sú teda Matúšovi nevlastní súrodenci.

Dlhý čas jej syn otcovstvo pritom tajil, no po niekoľkých mesiacoch sa k tomu verejne priznal a aj ich rodiny sa začali zbližovať. V našej fotogalérii nižšie si môžeš pozrieť, ako si dámska časť ich rodiny, a najmä Viera s vnučkou, užívali kúpanie u Nízlových. Zdá sa, že si všetky dobre rozumejú!

Z krstín ich dcérky
zdroj: Instagram/veronikatwiins

Kolárovského mama na návšteve u vnučky

Zdroj: Instagram/veronikatwiins

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News