instagram/danielatwiins

Ich život je momentálne ako na horskej dráhe! Chvíle šťastia striedajú momenty, ktoré patria k naozaj nepríjemným. Sestry Veronika a Daniela Nízlové, ktoré už roky pôsobia na našej hudobnej scéne ako Twiinsky, majú v osobnom živote poriadne rušno. Obe sa tešia z dcérok, no tie im rodinnú idylku nezabezpečili. Ako informuje Nový čas, na verejnosť sa mali dostať nepríjemné odhalenia.

Kým Veronika si užíva druhý týždeň s dcérkou, ktorá dostala meno Nea, a na fakt, že otec jej dieťaťa nebude súčasťou ich rodiny si už stihla zvyknúť, pre jej sestru Danielu je odlúčenie od partera niečo nečakané. Len pár dní po tom, ako sa jej narodila neterka, potvrdila verejnosti, že sa so svojím partnerom, futbalistom Stanislavom Lobotkom, rozišla.

„Mňa to zaskočilo tiež. Bolí to a nateraz sa necítim nijako k tejto téme vyjadrovať,“ prezradila. Novému času sa však podarilo zistiť, aký údajný dôvod má za tým byť.

Po dvoch rokoch vzťahu malo prísť k jeho ukončeniu zo strany len 26-ročného futbalistu, ktorý dôvodom naozaj šokoval. A to aj napriek tomu, že ich už navždy spája dcérka Linda. „Stano jej v septembri povedal, že po dvoch rokoch vzťahu necíti to, čo na začiatku a aj vzhľadom na to, že po pôrode pribrala,“ uviedol blízky zdroj rodiny.

Tieto tvrdé slová o tom, že za to môže práve vzhľad, by zaboleli azda každú ženu. Niet sa čomu čudovať, že sa k tomu Daniela nechcela ani viac vyjadrovať. To však nemá byť všetko. Podľa zverejnených informácií by v tom malo byť aj niečo vážnejšie. A to tretia osoba. Či je po boku Lobotku naozaj nová žena, to ukáže až čas.

Šťastie v láske nenašla ani jej sestra, ktorá mala mať vraj pomer s taktiež mladším mužom, len 20-ročným hercom Matúšom Kolárovským, ktorý má byť údajne aj zatajovaným otcom jej dcérky.

Zdroj: cas.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News