Pán profesor

Herec z Pána profesora smúti. Krištof Králik na svojom Instagrame cez víkend zverejnil dojemný príspevok. Je na ňom s kamarátom, no fotka je čiernobiela so smutným popisom. O tragickej udalosti informovala TASR.

„Kamarát môj zlatý, počkaj ma tam hore na bare s predtréningovečkou,“ napísal herec z Pána profesora na svoju profil. Fotku uvidíš po kliknutí SEM.

Herec z Pána profesora smúti
zdroj: Instagram/kristofko

A o koho ide? Je to športovec a tréner Jindřich Tovaryš. Podľa TASR polícia vyšetruje úmrtie iba 33-ročného cyklistu v Bratislave. Muž mal jazdiť smerom od Bieleho kríža k rázcestiu po Šenkárskom a Pieskovom potoku.

Záhadné úmrtie

Pre TASR sa o tom rozhovorila bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková. „Podľa doterajších informácií mal 33-ročný muž jazdiť na bicykli, zísť z cesty a naraziť do stromu. Pri náraze utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ popísala.

Hoci sa prípadom polícia zaoberá, viac informácií sa dozvieme, keď to umožní situácia. Spomínaného trénera s Krištofom uvidíš aj na nasledujúcom obrázku.

Krištof Králik

Smutné osudy celebrít

V poslednej dobe sa akoby roztrhlo vrece so smutnými správami. Pred dvoma mesiacmi sme ťa informovali o tom, že zomrel mladý fešák z Bez servítky. Krátko potom sme sa dozvedeli aj o tragickej udalosti zo zahraničného šoubiznisu.

Známemu spevákovi zomrela snúbenica v deň svadby a potom zase manžela známej herečky smrteľne zasiahol blesk.

Úprimnú sústrasť rodine a pozostalým Jindřicha Tovaryša.

Zdroj: TASR, Instagram/kristofko

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News