Mikela
Instagram/michaela_mikela

V súčasnosti sa čoraz viac z nás zaujíma o zdravý životný štýl s cvičenie. Každá chce byť nielen zdravá, ale aj mať skvelú postavu. Po tej túžia aj známe instagramové ikony, ktoré môžeš sledovať na internete. Možno si pamätáš na článok o influencerke Mikele, ktorá už schudla neuveriteľných 15 kíl. Aký je recept na takýto zázrak a čo je kľúčom k takémuto radikálnemu schudnutiu? 

Mikela sa zverila do rúk výživovej poradkyne, Barbore Gamanovej (na Instagrame ako chudnutie_zdrava_strava), ktorá jej vytvorila jedálniček na mieru. S pomocou odborníčky sa naučila, ako sa pestro a vyvážene stravovať. K tomu pridala aj pravidelný tréning v posilňovni a výsledky sa dostavili po niekoľkých mesiacoch. A musíš uznať, že z nej je poriadna kočka!

Mikela a Gamanová
zdroj: Instagram/michaela_mikela

Influencerka Mikela a jej kľúč k chudnutiu

Recept na radikálne schudnutie nám prezradila aj influencerka Mikela. „Všetko sa dá, keď chceš. Môj recept bol absolútna zmena životosprávy. Čo sa týka pohybu a stravy, začala som naozaj veľa cvičiť, zdravo a vyvážene jesť, prehrešky minimálne a piť veľa vody,“ prezradila a dodala, že to ide ruka v ruke a nič iné v tom nie je. „Prestala som piť malinovky a sladené nápoje,“ doplnila. Treba pochopiť, čo má byť na tanieri niekoľkokrát denne. Netají sa tým, že si sem-tam dopraje aj menší prehrešok, ale potom tomu prispôsobí celý deň a zvyšok jedla.

„A podľa mňa aj také nastavenie hlavy, že dobre vyzeráš, si mega baba, ale dá sa lepšie,“ priznala, že práve to ju posúva stále ďalej.

Ako vníma body positivity?

Aj slovné spojenie body positivity je v súčasnosti často skloňované. Ide o pozitívne vnímanie svojho tela – aj so všetkými nedostatkami bez ohľadu na veľkosť, tvar, farbu a iné fyzické vlastnosti. Aby sa ženy naučili mať rady samé seba a aby mali vyššie sebavedomie. Každý na to ale má iný názor a inak tomu nie je ani v prípade Mikely.

Mikela
zdroj: Instagram/michaela_mikela

Každá žena by mala byť sebavedomá. To sebavedomie ženy je ten najkrajší šperk. Ale základ pre mňa je, že body positivity je úplne v poriadku, pokiaľ nie je prezentovaný ako obezita. Pretože je v poriadku, aby sa milovala štíhla alebo plnoštíhla baba, ale pokiaľ je naozaj veľmi obézny človek a nechce s tým nič robiť, tak to absolútne neuznávam,“ priznala na záver.

Vo všetkej slušnosti nepovažuje za správne uznávať za svoj príklad nezdravo obézne ženy, ktoré sa prezentujú, ako sú so sebou spokojné a skrývajú sa za termín body positivity. Niektoré takéto profily žien jej slúžia ako motivácia pokračovať v zdravom životnom štýle. Ako si na tom ty?

Pozri na tú premenu, ktorá stále pokračuje

Mikela premena
zdroj: Instagram/michaela_mikela

Niečo z tréningu

Zdroj: Michaela Mikela pre Odzadu.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News